Artykuł Z SEPHORA odkrywaj nowe trendy na nadchodzący sezon napisany przez dnia 06 wrzesień 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Sephora, Jill Powel.

Jill Powell

Sephora prezentuje najnowsze trendy w pielęgnacji, makijażu i zapachach na sezon jesienny podczas trzydniowej imprezy w swojej perfumerii w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Zaproszone gwiazdy malować będzie Jill Powell, główna makijażystka New York Fashion Week.

Jill Powell

Warszawa, 30 sierpnia 2011 r. – 2 września 2011 r. w swojej perfumerii w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, startuje z imprezą Sephora Hot Trends, podczas której zaprezentuje najświeższe trendy w makijażu, pielęgnacji i zapachach na sezon jesienny.

W piątek, 2 września 2011 r., o godzinie 17.30, Jill Powell, zawodowa makijażystka, członek elitarnego zespołu Sephora PRO, a także główna makijażystka New York Fashion Week, prezentować będzie zaproszonym gwiazdom najnowsze trendy w makijażu.
„W nadchodzącym sezonie jesiennym dominują trzy główne kierunki w makijażu: Cesarski Błękit, czyli metaliczne niebieskości i zielenie, Zmysłowe Usta, czyli nasycona czerwień, oraz Linearna Czerń, czyli podkręcony eyeliner. Serdecznie zapraszam wszystkie klientki Sephora do zapoznania się z najnowszymi trendami podczas przygotowanej specjalnie dla nich niezapomnianej imprezy w naszej perfumerii w Arkadii” – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

Na specjalnie przygotowanym podium, znajdującym się przed perfumerią Sephora w centrum handlowym Arkadia, będzie można wypróbować na sobie najnowszy jesienny look marki Dior oraz zapoznać się z nowinkami w pielęgnacji proponowanymi przez Estée Lauder. Szczególną atrakcją będzie również „teatr zapachów”, czyli przestrzeń, w której aktorzy zaprezentują najbardziej zmysłowe nowości zapachowe wprowadzane na rynek tej jesieni. Przy setach DJ-skich z najnowszą muzyką odbędzie się też spektakularny pokaz body painting inspirowany kolorami obowiązującymi w nadchodzącym sezonie, który zostanie przygotowany przez wiodącego hiszpańskiego artystę marki Make Up For Ever, Davida García Saucedo.

Sephora - Cesarski BłękitSephora - Linearna CzerńSephora - Zmysłowe Usta

Także w sobotę, 3 września, w godzinach 10.00-22.00, oraz w niedzielę, 4 września, w godzinach 10.00-21.00, dla klientów Sephora przygotowano liczne atrakcje, w tym bezpłatne konsultacje aplikacji sztucznych rzęs przygotowane przez markę MUFE oraz lekcje najnowszych makijaży i prezentacje marek znajdujących się w ofercie Sephora.

Sephora - Cesarski Błękit 2„Sephora to najbardziej innowacyjna sieć perfumerii w Polsce kreująca trendy. Jako pierwsi prezentujemy wiodące, światowe kierunki w makijażu, pielęgnacji i zapachach oraz wprowadzamy nowości produktowe. Podczas specjalnej imprezy, Sephora Hot Trends, która odbędzie się w najbliższy weekend w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, zaprezentujemy najgorętsze nowości na nadchodzący sezon jesienny. Wspólnie z wiodącymi, światowymi markami zaprosimy naszych klientów do odkrywania trendów w makijażu i wypróbowywania najnowszych, zaawansowanych technologicznie produktów pielęgnacyjnych oraz nowych zapachów – a wszystko jak zwykle w atmosferze dobrej zabawy” – powiedziała Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska.

Jill Powell jest zawodową makijażystką, która od 2009 roku jest członkiem elitarnego zespołu artystów makijażu Sephora PRO, działającego na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz reprezentującego firmę Sephora podczas najważniejszych międzynarodowych imprez. Od trzech lat Jill Powell jest główną makijażystką podczas New York Fashion Week.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.