Wiadomości

Kategoria Marketing, Public Relation, Telemarketing:

  • Informacje prasowe,
  • Opisy działalności,
  • ciekawostki.

Jeżeli chcesz umieszczać u nas swoje informacje zarejestruj się w naszym serwisie (prześlij nam mailem informację, że chcesz mieć możliwość umieszczania artykułów) i publikuj.

Rynek małych firm usługowych w Polsce jest zdominowany przez kobiety, które prowadzą aż ¾ z nich. W sumie co trzecia ze wszystkich firm w Polsce jest założona lub prowadzona przez kobietę. Jednak na stanowiskach prezesek i w zarządach firm podających ich skład w KRS kobiet jest tylko 26 proc. Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką działa na rzecz poprawy sytuacji Polek w świecie biznesu i już po raz 13. organizuje konkurs nagradzający polskie przedsiębiorczynie, liderki i liderów działających na rzecz równości, włączania i ekologii.

Czytaj więcej: Rusza XIII edycja konkursu Bizneswoman Roku

Rok 2020 wpłynął nie tylko konieczność zmiany funkcjonowania w codziennym życiu, ale również  jeśli chodzi o sposób wykonywania pracy. Przymusowy tzw. „home office”, początkowo postrzegany jako ogromne wyzwanie, z czasem stał się atrakcyjną alternatywą dla standardowego modelu pracy. Nic więc dziwnego, że pracownicy zaczęli się zastanawiać nad możliwością zamiany aktualnego miejsca pobytu – zarówno na inne miasto w Polsce, jak również za granicą. Czy taka zmiana jest możliwa?

Czytaj więcej: Praca zdalna za granicą – jakie warunki musi spełnić pracownik? Na jakie ryzyka powinien być...

2020 rok przejdzie do historii jako ten, w którym miliony ludzi nauczyło się, jak to jest pracować zdalnie. Pandemia koronawirusa zmusiła pracodawców do zamknięcia biur i wypracowania elastycznych form pracy. Nie sposób określić, jak długo potrwają obostrzenia, dlatego warto już teraz rozważyć pracę zdalną, jako realną na dłuższy czas opcję z wieloma korzyściami zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorstw.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo w nowej normalności: jak radzić sobie z zagrożeniami związanymi z pracą zdalną

Izba Gospodarki Elektronicznej ogłasza nabór do pierwszej edycji ratingu „Odpowiedzialny e-commerce”. To kolejna pionierska inicjatywa e-Izby, której celem jest pokazanie, że polski biznes w internecie może rozwijać się w sposób etyczny i zrównoważony.

Czytaj więcej: Izba Gospodarki Elektronicznej ogłasza nabór do pierwszej edycji ratingu „Odpowiedzialny e-commerce”

Już w piątek, 10 września 2021 r. zapraszamy na semKRK#18, czyli pierwsze wydarzenie branży marketingowej po pandemii w formie stacjonarnej. Towarzyszyć nam będzie 7 ekspertów z branży SEO i SEM.

Czytaj więcej: semKRK powraca do wersji offline!

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozwijać nowe produkty, usprawniać linie technologiczne, wchodzić na nowe rynki? Skutecznie wesprze Cię w tym ponad 30 tys. naukowców z największych uczelni w kraju.

Czytaj więcej: Po co firmom współpraca z naukowcami, czyli jak uczelnie i instytuty badawcze wspierają rozwój...

Akcja #ROG4Creators marki ASUS Republic of Gamers, to kampania skierowana do młodych twórców, muzyków, producentów i osób kreatywnych. Ambasadorami zostali artyści i producenci: Natalia Zamilska i RAU Performance.

 Czytaj więcej: Ruszyła kampania #ROG4Creators od ASUS. Zamilska i RAU inspirują młodych  i kreatywnych

W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to wydarzenie, które skupia wszystkich sprzedających za pomocą kanału e-commerce i w mobile. Już 29 czerwca spotkamy się na kolejnej edycji tego wydarzenia. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach i dowiedzieć się jak zamienić zagrożenia na szansę do rozwoju biznesu.

Czytaj więcej: Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca

„Herosi Polskiej Przedsiębiorczości” to coroczny, ogólnopolski konkurs skierowany do właścicieli lokalnych sklepów detalicznych współpracujących z Grupą Eurocash. Jeszcze do 15 czerwca można zgłaszać kandydatury detalistów, którzy zdaniem ich klientów lub współpracowników zasługują na takie wyróżnienie. Spośród nadesłanych zgłoszeń internauci i niezależne jury wybierze 100 laureatów. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości niemal 700 tys. zł.

Pokochały ich Berlin, Amsterdam oraz Wiedeń, a oprócz tych strategicznych dla biznesu lokalizacji, są obecni jeszcze w ponad 30 państwach świata. Od czasu, kiedy KnowledgeHub, fundusz venture capital działający w obszarze MatTech, FinTech i DeepTech zainwestował w nich milion złotych, zrobili milowy krok w rozwoju INKsearch.co., platformy bookingowej łączącej artystów tatuażu, studia i klientów z całego świata. Założyciele jako pierwsi w Europie wprowadzili wirtualną konsultację online w tej branży, a teraz pracują nad dedykowanym systemem CRM dla studiów tatuażu, które ułatwi zarządzanie menedżerom, szczególnie w obecnych czasach. O strategicznych planach rozwoju startupu mówi współzałożyciel INKsearch, Mat Łagowski.

Czytaj więcej: „Uberyzujemy zagraniczne rynki” - polski startup podbija europejskie kraje i ma apetyt na więcej

Ona24.eu - All rights reserved.