Wywiady

O świadomości komunikacji niewerbalnej z Magdaleną Koźmalą rozmawia Lena Wachowiak

Rozmowa Leny Wachowiak z Magdaleną Koźmalą - ekspertką wizerunku w biznesie, redaktor naczelną Business & Prestige. Z wywiadu dowiecie się m.in. jak wygląda komunikacja niewerbalna oraz poznacie sposoby na jej usprawnienie.

Jak się komunikować z pokoleniem Y - z Pawłem Musiałowskim rozmawia Lena Wachowiak

Czy pokolenia X i Y mogą znaleźć wspólny język? Dlaczego te same czynności wykonujemy zupełnie inaczej? Czy jest możliwa współpraca w firmie tych dwóch pokoleń? Na temat komunikacji miedzypokoleniowej oraz umiejętności wystąpień publicznych rozmawiają: Paweł Musiałowski, założyciel Instytutu Aksjomat, trener, mówca, wykladowca akademicki oraz Lena Wachowiak - pomysłodawczyni i założycielka klubu przedsiębiorców Business Zone Mastermind.

O sztuce impro i jej zastosowaniu w życiu i biznesie z Katarzyną Chmarą rozmawia Lena Wachowiak

O sztuce impro i jej zastosowaniu w życiu i biznesie z zawodową aktorką, artystką, trenerką i uczestniczką oraz laureatką licznych festiwali impro w kraju i na świecie - Katarzyną Chmarą rozmawia Lena Wachowiak.

Jakie znaczenie ma głos w wystąpieniach publicznych z Tomaszem Rumińskim rozmawia Lena Wachowiak

Jakie znaczenie ma głos w wystąpieniach publicznych? Co to znaczy przemówić własnym głosem i jak brzmi głos uwolniony? Co blokuje nasz prawdziwy głos? Jakie są zalety impostacji, oddechu przeponowego, właściwej dykcji czy też artykulacji? Dlaczego przedsiębiorca może wiele zyskać z treningu głosu? Jakie miejsce zajmuje emisja głosu w biznesie?

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.