Wywiady

Reklama bez dźwięku? Rzadko spotykane. Przerażająca scena filmowa bez muzyki? Mało wiarygodne. Muzyka bawi, wzrusza, buduje napięcie. Jest dopełnieniem obrazu w filmie, serialu, spocie reklamowym. Skąd się tam bierze? Jak ją dobrać, by wzbudzić odpowiednie emocje? Czy marka może budować swoją tożsamość poprzez muzykę? O tym rozmawiamy z Agnieszką Kulczycką, konsultantką muzyczną, założycielką i Prezeską Sirens - firmy, która dobiera muzykę do filmów, seriali, reklam i pracuje m.in. dla TVN, Polsat, Netflix, HBO.

Czytaj więcej: Bez oprawy muzycznej nie ma filmu, serialu i reklamy

Skrojony na europejską miarę - wywiad z Grzegorzem Krychowiakiem

Grzegorz Krychowiak to jeden z kluczowych piłkarzy reprezentacji Polski. Brał udział w dwóch turniejach finałowych – Euro 2016 i ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Rosji. Po słabszym okresie w karierze klubowej we francuskim Paris Saint Germain znakomicie odnalazł się w Lokomotiwie Moskwa, z którym w tym sezonie występuje w Lidze Mistrzów. „Krycha” to również poliglota władający czterema językami obcymi oraz człowiek próbujący sił w biznesie modowym. Jest współwłaścicielem butiku marki „Balamonte” w Warszawie, a niebawem kolejnego w Poznaniu. Z Krychowiakiem porozmawialiśmy o piłce, garniturach, życiu w Moskwie i jaką ma radę dla młodych ludzi, próbujących zrobić karierę za granicą.

Profesor Jacek Santorski & Lena Wachowak - książka Zasady Raya Dalio

Rozmowa z Profesorem Jackiem Santorskim z okazji wydania w Polsce książki "Zasady" amerykańskiego miliardera i twórcy Bridgewater Associates - Raya Dalio. Rozmowa zarejestrowana w siedzibie firmy Values w Warszawie.

O świadomości komunikacji niewerbalnej z Magdaleną Koźmalą rozmawia Lena Wachowiak

Rozmowa Leny Wachowiak z Magdaleną Koźmalą - ekspertką wizerunku w biznesie, redaktor naczelną Business & Prestige. Z wywiadu dowiecie się m.in. jak wygląda komunikacja niewerbalna oraz poznacie sposoby na jej usprawnienie.

Jak się komunikować z pokoleniem Y - z Pawłem Musiałowskim rozmawia Lena Wachowiak

Czy pokolenia X i Y mogą znaleźć wspólny język? Dlaczego te same czynności wykonujemy zupełnie inaczej? Czy jest możliwa współpraca w firmie tych dwóch pokoleń? Na temat komunikacji miedzypokoleniowej oraz umiejętności wystąpień publicznych rozmawiają: Paweł Musiałowski, założyciel Instytutu Aksjomat, trener, mówca, wykladowca akademicki oraz Lena Wachowiak - pomysłodawczyni i założycielka klubu przedsiębiorców Business Zone Mastermind.

O sztuce impro i jej zastosowaniu w życiu i biznesie z Katarzyną Chmarą rozmawia Lena Wachowiak

O sztuce impro i jej zastosowaniu w życiu i biznesie z zawodową aktorką, artystką, trenerką i uczestniczką oraz laureatką licznych festiwali impro w kraju i na świecie - Katarzyną Chmarą rozmawia Lena Wachowiak.

Jakie znaczenie ma głos w wystąpieniach publicznych z Tomaszem Rumińskim rozmawia Lena Wachowiak

Jakie znaczenie ma głos w wystąpieniach publicznych? Co to znaczy przemówić własnym głosem i jak brzmi głos uwolniony? Co blokuje nasz prawdziwy głos? Jakie są zalety impostacji, oddechu przeponowego, właściwej dykcji czy też artykulacji? Dlaczego przedsiębiorca może wiele zyskać z treningu głosu? Jakie miejsce zajmuje emisja głosu w biznesie?

Ona24.eu - All rights reserved.