W dniach 26-28.03.2021 odbędzie się wyjątkowa i długo wyczekiwana konferencja edukacyjna "Kody Relacji" (II Edycja). Wydarzenie zainteresuje każdego, kto chce tworzyć udane relacje biznesowe i prywatne. Doskonale wiemy, że są one niezbędne i powinniśmy robić wszystko co możliwe by je pielęgnować. Czy można się tego nauczyć?

Konferencja Edukacyjna

Umiejętności budowania oraz dbania o utrzymanie dobrych relacji można się nauczyć. To w jaki sposób traktujemy naszych współpracowników, podwładnych, klientów, czy Partnerów biznesowych oraz inne osoby z naszego bliższego i dalszego otoczenia tak biznesowego, jak i prywatnego, ma ogromny wpływ na to jakie generujemy reakcje zwrotne. Istnieją pewne ogólnie przyjęte i respektowane normy zachowań, postępowanie uznane za prawidłowe w sytuacjach stresowych, do których można się odwołać, z pomocą przychodzą także umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, mające ogromny wpływ na sposób postrzegania nas przez innych. Otwartość, szczerość, empatia, tolerancja, uczciwość a także znajomość uniwersalnych mechanizmów współpracy powodują wzrost zaufania i chęć tworzenia zdrowych relacji.

Jeżeli chcesz:

 • podnieść swoje kompetencje w budowaniu relacji biznesowych i prywatnych,
 • nauczyć się słuchać i rozumieć innych,
 • motywować ich do działania, zawierać kontrakty, współdziałać w zespole, być sprawnie zarządzającym liderem,

koniecznie weź udział w Konferencji „Kody Relacji”.

Kilkunastu prelegentów omówi szeroko zagadnienie relacji biorąc pod uwagę różne jego aspekty i czynniki warunkujące w rozmaitych kontekstach. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą profesorowie Akademii Psychologii Przywództwa oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie - Jacek SantorskiRafał Ohme i Michał Kaźmierski. W specjalnym panelu dyskusyjnym poruszą oni miedzy innymi następujące kwestie:

   • Dobre relacje z otoczeniem wymagają dobrej relacji z samym sobą - jak przekraczać próg braku pewności siebie i barierę zaniżonej samooceny?

   • Fenomen „imposter syndrome” ( syndrom oszusta ) i brak wiary w siebie kobiet - w erze Covid'u.

   • Co mogą zrobić liderki i liderzy zespołów, by pokonywać najnowsze trudności?

Pozostałe tematy Konferencji Kody Relacji

Biorąc udział w Konferencji otrzymasz:

   • konkretne wskazówki i narzędzia do budowania i prowadzenia relacji biznesowych,

   • możliwość zadawania pytań ekspertom w specjalnie do tego przeznaczonych pokojach,

   • możliwość nawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych - podczas profesjonalnie moderowanych sesji networkingowych,

   • bonusy i ciekawe upominki,

   • dostęp do pełnego pakietu nagrań przy zakupie biletu Premium lub Platinum.

Jak wziąć udział w Konferencji Kody Relacji

Aby wziąć udział w wydarzeniu, które będzie miało formę online, należy zakupić bilet na stronie: Konferencja Kody Relacji II. Do wyboru są trzy opcje cenowe, różniące się usługami dodatkowymi. Najtańszy bilet Basic upoważnia do uczestnictwa w Konferencji, średni – Premium gwarantuje dostęp do nagrań wystąpień w późniejszym, dogodnym dla Ciebie czasie. Najdroższa opcja Platinum wzbogacona została o nagrania z poprzedniej edycji konferencji edukacyjnej „Kody Relacji”: Pakiet nagrań VOD z konferencji "Kody Relacji" – 12-13/09/2020.

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/270981861267267.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

nSlide8.jpg


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: https://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.