Artykuł Mistrzyni makijażu Sephora 2009, Anna Galińska, maluje gwiazdy światowego kina podczas międzynarodowego festiwalu filmowego w san sebastian napisany przez dnia 16 wrzesień 2011.

Anna Galińska

Warszawa, 16 września 2011 r. – Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, jest partnerem tegorocznego  59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbywa się w dniach 16-24 września 2011 r. w San Sebastian w Hiszpanii. Międzynarodowy zespół najlepszych makijażystów Sephora będzie odpowiadał za niepowtarzalny wizerunek gwiazd srebrnego ekranu, m.in. Antonio Banderasa i Glenn Close. Polskę reprezentuje Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora 2009 oraz główna autorka bloga „Make up w wielkim mieście”.

Podczas festiwalu najlepsi wizażyści Sephora, a wraz z nimi Anna Galińska, zadbają o nienaganny makijaż sław światowego kina. Artyści makijażu będą malować aktorów podczas indywidualnych sesji. Już w piątek, 16 września, o godzinie 15.00, cały zespół Sephora rusza do pracy, aby przygotować uczestników wielkiej gali inaugurującej festiwal do zaprezentowania się na czerwonym dywanie, używając profesjonalnych kosmetyków marek Sephora, Make Up For Ever, Dior, Guerlain i NARS, które świetnie sprawdzają się w błysku fleszy. W niedzielę, 18 września, Anna Galińska wraz z innymi artystami Sephora malować będzie uczestników gali, podczas której Glenn Close otrzyma nagrodę za całokształt twórczości.

„Jestem zachwycona, że mogę wziąć udział w festiwalu w San Sebastian. To dla mnie olbrzymie wyróżnienie, wspaniała przygoda i możliwość wykorzystania umiejętności, które doskonalę od lat w Sephora, między innymi uczestnicząc w licznych szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę, jak i przez światowe marki kosmetyczne – partnerów Sephora. Jest to także szansa na pracę z najlepszymi na świecie wizażystami oraz realne wyzwanie, gdyż przygotowanie aktorów do występu na czerwonym dywanie to prawdziwy sprawdzian umiejętności makijażysty” – powiedziała Anna Galińska, makijażystka Sephora, Mistrzyni Makijażu 2009.

Sephora, oficjalny partner festiwalu, organizować będzie liczne imprezy i wydarzenia towarzyszące. W pierwszy weekend festiwalu na ulice San Sebastian wyjedzie specjalne „Mobilne Studio Urody Sephora” oferujące bezpłatne makijaże stylizowane na gwiazdy wielkiego ekranu. Wszystkie wydarzenia będą szczegółowo relacjonowane na stronie videobloga, http://blogmakijaz.pl/, prowadzonego przez makijażystów Sephora, w tym m.in. przez Annę Galińską.

Sephora Spotkanie z blogerami - Anna Galińska, Małgorzata SochaSpotkanie z blogerami Sephora - Anna Galińska, gwiazdySephora Spotkanie z blogerami-Anna Galińska, Małgorzata Socha, Maria Niklińska

„To fantastyczne, że Ania Galińska będzie reprezentować Sephora Polska podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian i będzie częścią międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za makijaż gwiazd. Jest to dla niej olbrzymie wyróżnienie i docenienie jej umiejętności, będzie bowiem jedyną polską makijażystką obecną na festiwalu. To także świetny przykład dla naszych pracowników na to, jakie możliwości rozwoju kariery oferuje im Sephora” – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

Anna Galińska

Anna Galińska jest Mistrzynią Makijażu Sephora 2009 oraz główną blogerką „Make up w wielkim mieście”. Na co dzień doradza klientkom i udziela lekcji makijażu w perfumeriach Sephora, m.in. w największej perfumerii sieci w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Jest też autorką licznych makijaży do pokazów mody, sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych m.in. Lexus Fashion Night oraz kampanii „Chroń życie przed rakiem szyjki macicy”. Malowała także uczestniczki metamorfoz przeprowadzanych przez Trinny i Susannah w warszawskiej Galerii Mokotów. Współpracuje z mediami jako ekspertka ds. urody i makijażu. Stylizacje i porady jej autorstwa pojawiają się regularnie m.in. w magazynach Claudia, HOT Moda & Shopping, Glamour, VIVA! Moda czy na portalu Polki.pl.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastian, jedno z najsłynniejszych europejskich wydarzeń w świecie kina, co roku gości liczne gwiazdy – znanych aktorów i reżyserów. W tym roku swój udział w festiwalu zapowiedzieli m.in. Antonio Banderas, Julie Delpy, Clive Owen, Catherine Deneuve oraz zdobywczyni Oscara Frances McDormand, która zasiądzie w jury podczas oficjalnej części konkursu. W tegorocznej edycji festiwalu pokazanych zostanie blisko 200 filmów z kilkudziesięciu państw, które obejrzy ponad 155 tysięcy widzów. Prestiżowe wyróżnienie za całokształt twórczości, The Donostia Award, otrzyma Glenn Close. Podczas odbywającej się w ramach festiwalu dziesiątej edycji International Film Students Meeting pokazany zostanie film „Twist & Blood” polskiego reżysera Kuby Czekaja.

„Make-Up Masters”

Idea konkursu „Make-Up Masters” („Mistrz Makijażu”) narodziła się w Polsce w 2003 r., a od 2009 r. rywalizacja odbywa się we wszystkich państwach Europy, w których obecna jest Sephora. „Make-Up Masters” to nie tylko zabawa makijażem i flirt z najnowszymi światowymi trendami w wizażu. To przede wszystkim możliwość rozwoju dla setek pracowników sieci.
W ramach konkursu makijażyści prezentują swoje umiejętności, a także doskonalą swój warsztat pod okiem najlepszych na świecie wizażystów.

Zdobytą wiedzę wykorzystują następnie doradzając klientkom perfumerii Sephora. Prezentują także swoje umiejętności i znajomość najnowszych trendów na wielu imprezach związanych z wizażem. Finaliści konkursu „Mistrz Makijażu” dołączają do najlepszych makijażystów Sephora, czyli blogerów „Make up w wielkim mieście”, którzy uczą Polki, jak się malować i bawić makijażem. Ten pierwszy profesjonalny videoblog, dostępny pod adresem http://blogmakijaz.pl/, założony przez makijażystów Sephora, prezentuje najnowsze trendy w makijażu i profesjonalne kosmetyki, oraz uczy, jak je zastosować w praktyce odsłaniając sztuczki wizażystów i inspirując do zabawy makijażem na co dzień.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.