Artykuł Nowy MISTRZ MAKIJAŻU SEPHORA 2011 napisany przez dnia 06 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Make-Up Masters, Sephora, Olga Sękowska, Mistrzyni Makijażu Sephora.

Sephora - Final Make-Up Masters jury i nagrodzone wizażystki

POLSKI FINAŁ KONKURSU „MAKE-UP MASTERS” JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY. Warszawa, 6 października 2011 r. – Podczas zakończonego w miniony piątek polskiego finału konkursu „Make-Up Masters” („Mistrz Makijażu”), Olga Sękowska z perfumerii Sephora w Galerii Mokotów w Warszawie zdobyła tytuł Mistrzyni Makijażu Sephora 2011.

Sephora - Make-Up Masters-jedna z finałowych kreacjiPartnerem tegorocznej edycji konkursu była marka Dior, a imprezę poprowadziła Patricia Kazadi.  Pasja, znajomość najnowszych trendów w makijażu oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności, przyprawione szczyptą szaleństwa i zabawy, to podstawy konkursu. W międzynarodowym jury zasiedli m.in. Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Julie Baudrier, kreatorka makijaży Sephora, Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR Sephora Polska oraz Alex Chiatti, główny wizażysta marki Dior. Sędziowie najwyżej ocenili kreatywność Olgi w potraktowaniu tematu głównego, czyli makijażu wieczorowego „Evening Golds” oraz umiejętność dopasowania makijażu do typu urody modelki tak, aby podkreślić jej wszelkie atuty i wyeksponować naturalne piękno.

Sephora - Final Make-Up Masters Patricia KazadiSephora - Mistrzyni Makijażu maluje swoja modelkęSephora - Nowa Mistrzyni Makijażu Olga Sękowska z modelkąSephora - Stoisko konkursu Make-Up Masters w CH ARkadia

Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego poziomu umiejętności  uczestników tegorocznej edycji konkursu. Finaliści mieli za zadanie twórczo zinterpretować temat obowiązkowy, czyli makijaż ‹‹Evening Golds›› zainspirowany złotą kolekcją marki Dior na sezon jesienno-zimowy, oraz dopasować go do urody modelki. Nowa Mistrzyni Makijażu Sephora wykreowała wspaniały, wieczorowy, złoto-czarny make-up” – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska. „Jako nowa Mistrzyni Makijażu, Olga dołączy do grona najlepszych makijażystów Sephora, autorów bloga «Make up w wielkim mieście», dostępnego pod adresem www.blogmakijaz.pl. Misją bloga Sephora jest pomóc Polkom w nauce makijażu, pokazać jak eksperymentować i bawić się nim. Sami makijażyści występują w krótkich filmikach instruktażowych prezentujących najnowsze trendy i tricki makijażowe” – dodał Sergiusz Osmański.

Idea konkursu „Make-Up Masters” narodziła się w Polsce w 2003 roku, a od dwóch lat przeprowadzany jest on we wszystkich krajach Europy, w których obecna jest Sephora. Konkurs to nie tylko zabawa makijażem i flirt z najnowszymi światowymi trendami w wizażu, ale przede wszystkim możliwość rozwoju dla setek pracowników sieci Sephora. W ramach konkursu makijażyści prezentują swoje umiejętności, a także pod okiem najlepszych na świecie wizażystów doskonalą swój warsztat w zakresie najnowszych trendów i technik makijażu – w tym roku szkolenia poprowadzili Julie Baudrier, odpowiedzialna za trendy w Sephora, oraz Alex Chiatti, główny makijażysta Dior.

Zdobytą wiedzę makijażyści Sephora wykorzystują doradzając klientom perfumerii i służąc im profesjonalną poradą w zakresie doboru kosmetyków i dopasowaniu najtrafniejszych rozwiązań do typu urody i potrzeb skóry.

Za zdobycie tytułu Mistrzyni Makijażu Sephora, Olga Sękowska będzie mogła cieszyć się cennymi nagrodami, w tym dużą kolekcją kosmetyków marki Dior. Weźmie też udział w szkoleniu ze sztuki makijażu prowadzonym w Paryżu przez wizażystów Dior oraz będzie miała okazję zwiedzić fabrykę, w której produkowane są kosmetyki tej firmy.

Jestem bardzo podekscytowana wygraną. Konkurs był wspaniałą przygodą, a ja mam przeczucie, że to dopiero początek czegoś jeszcze większego. Nie mogę  się doczekać listopadowego wyjazdu do Paryża na międzynarodowy finał konkursu «Make-Up Masters». Jestem również dumna, że dołączę do grona autorów blogmakijaz.pl. Wiele się nauczyłam w czasie przygotowań do konkursu, w trakcie profesjonalnych szkoleń przeprowadzanych przez markę Dior oraz usłyszałam mnóstwo cennych rad i wskazówek od sędziów podczas poszczególnych etapów rywalizacji. Dzięki udziałowi w zmaganiach rozwinęłam się jako wizażystka” – powiedziała Olga Sękowska, Mistrzyni Makijażu Sephora 2011.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.