Artykuł Najlepsi makijażyści SEPHORA tym razem odwiedzą Gdańsk napisany przez dnia 26 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: SEPHORA, Stary Browar, Galeria Bałtycka.

SEPHORA

W dniach 28-30 października 2011 r., Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, organizuje w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku kolejne już spotkanie ze swoimi najlepszymi makijażystami, tworzącymi blog „Make up w wielkim mieście”. Misją videobloga Sephora jest przekazanie Polkom wiedzy o makijażu, zainspirowania trendami oraz zachęcenie ich do zabawy oraz eksperymentowania z kolorem. Sami makijażyści występują w krótkich filmach instruktażowych prezentujących najnowsze trendy, tricki makijażowe oraz akcesoria.

Od uruchomienia portalu we wrześniu 2010 r., już ponad 650 tysięcy internautów poszukujących makijażowych inspiracji odwiedziło http://blogmakijaz.pl/.

Spotkanie z makijażystami Sephora odbędzie się w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, w dniach 28-30 października 2011 r. (piątek, sobota, niedziela), w godzinach od 9.00 do 21.00 w piątek i sobotę, oraz od 10.00 do 20.00 w niedzielę. Na specjalnie przygotowanym stoisku, ustawionym na poziomie -1 przy wejściu od ulicy Dmowskiego, autorzy bloga „Make up w wielkim mieście” spotkają się ze swoimi fanami i wszystkimi osobami zainteresowanymi zgłębieniem sztuki makijażu. Blogerzy nauczą i indywidualnie doradzą klientkom jak zrobić makijaż na każdą okazję, pomogą w doborze właściwych produktów oraz udzielą rady jak dostosować trendy do swojej urody i osobowości. Poza blogerami, m.in. Anną Galińską, Mistrzynią Makijażu Sephora 2009 oraz Olgą Sękowską, Mistrzynią Makijażu Sephora 2011, w spotkaniu wezmą także udział najlepsi makijażyści Sephora i innych marek m.in. Givenchy, Smashbox, Benefit i Make Up For Ever. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji odkryć bloga „Make up w wielkim mieście”, dzięki uruchomionym stanowiskom komputerowym, będą mogli posurfować po http://blogmakijaz.pl/ i bliżej poznać portal.

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora w Poznaniu, A. Galinska Mistrzyni Makijazu Sephora 2009, Stary Browar

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora w Poznaniu, A. Galinska Mistrzyni Makijazu Sephora 2009, Stary Browar

„Gorąco zapraszam wszystkich na kolejną odsłonę spotkania z blogerami Sephora, autorami videobloga „Make up w wielkim mieście”, które organizujemy w ostatni weekend października w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Blogmakijaz.pl to serwis stworzony dla współczesnej kobiety, często zabieganej, zarówno tej początkującej w sztuce makijażu i pragnącej na przykład nauczyć się aplikować sztuczne rzęsy, jak i dla tej z uwagą śledzącej trendy, otwartej i szalonej, gotowej do wypróbowania najbardziej zaawansowanych technik makijażowych. Misją serwisu jest pokazanie Polkom, że makijaż to świetny sposób na wyrażanie siebie i fantastyczna zabawa.

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora w Poznaniu, Stary Browar

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora w Poznaniu, Stary Browar

Od samego początku sam serwis oraz wyjazdowe spotkania naszych blogerów cieszą się wielkim zainteresowaniem. Fanki bloga w różnym wieku przyjeżdżają na nie czasem z bardzo odległych miejsc. Spotkanie w Gdańsku będzie kolejną okazją do poznania blogerów na żywo, podglądania od kuchni ich pracy, a fanki bloga i wszyscy zainteresowani będą mogli także skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji i porad” – powiedziała Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska. „Relacja z wydarzenia, jak zawsze, oczywiście będzie dostępna na blogmakijaż.pl” – dodała Małgorzata Dzięcielewska.

Aby skorzystać z możliwości indywidualnej lekcji i konsultacji makijażowej należy wcześniej umówić się na nią przez infolinię Sephora, dostępną pod numerami: 0 801 801 400 lub (012) 682 84 94, czynną w godzinach od 9.00 do 21.00. Kolejne spotkania z blogerami odbędą się w Krakowie, we Wrocławiu oraz w Łodzi już wkrótce!

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora  w Poznaniu, Stary Browar (2)

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora  w Poznaniu, Stary Browar

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora  w Poznaniu, Stary Browar (1)

2011.09.29 Spotkanie z blogerami Sephora  w Poznaniu, Stary Browar

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.