Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć markę godną zaufania, przemyślaną i atrakcyjną dla klienta? Weź udział w Konferencji Edukacyjnej "Rozkoduj Markę online" w dniach 18-19 czerwca 2021 i poznaj sposoby na zbudowanie własnej marki według specjalistów, którzy podzielą się z Tobą unikalnymi wskazówkami wspartymi latami doświadczenia.

Zbuduj markę, która zapracuje na Twój sukces!

Biorąc udział w Konferencji zyskasz nie tylko wiedzę, jak stworzyć markę i osiągnąć sukces, ale o wiele więcej:

  • Czas zaoszczędzony na szukaniu wiedzy i błądzeniu w odmętach Internetu.
  • Konkretną i pragmatyczną wiedzę od starannie dobranego zespołu ekspertów budowania marki.
  • Świadomość własnej misji, wizji i mocnych stron odartych ze złudzeń i iluzji.
  • Poznasz modele planowania działań prowadzących do realizacji celów dla swojej marki.
  • Wybierzesz kanały i sposoby komunikacji z klientem dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Poznasz ludzi sukcesu, którzy podzielą się z Tobą unikalnymi wskazówkami wspartymi latami doświadczenia.
  • Dowiesz się jak poprzez kanały mediów społecznościowych budować widoczność, społeczność, zaangażowanie odbiorców i sprzedaż.
  • Poznasz najlepsze praktyki z pierwszej ręki od ekspertów budowania marki.

Kupując bilet na Konferencję weźmiesz udział w prelekcjach, podczas których pozyskasz informacje o tym, jak zbudować strategię dopasowaną do potrzeb Twojej marki, w jaki sposób eksponować ją we wszystkich miejscach kontaktu z odbiorcami i gdzie szukać dla niej klientów. Dowiesz się, jak stworzyć spójną i autentyczną komunikację marki, także poprzez media społecznościowe oraz w jaki sposób korzystać z siły wystąpień online, skutecznie zbudować sieć networkingu i zdefiniować swojego odbiorcę. Nie zostanie pominięta równie istotna relacja z klientem i odnalezienie własnego stylu tak, by rezonować z jego potrzebami. Konferencja pomoże Ci wyjść poza rodzimy rynek i rozwinąć skrzydła!

Poruszone zostaną 4 modele tematyczne ważne przy budowaniu własnej marki, takie jak modele i strategie, edukacja wspierająca sprzedaż, social media oraz wystąpienia online. Dowiesz się, na jakim etapie tworzenia marki jesteś i jakie następne podjąć kroki. Stworzysz MAPĘ dla swojej marki i rozpoznasz obszary do zagospodarowania działaniem. „Rozkoduj Markę online” to 100% merytoryki, zysku i jakości – konkretna wiedza wsparta doświadczeniem i poparta przykładami, eksperci od lat pomagający firmom, instytucjom, liderom i zespołom oraz skuteczne działanie na wszystkich poziomach biznesu. Interaktywna formuła pozwoli uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, zaś dzięki różnorodnej tematyce i pozytywnej atmosferze wydarzenie jest atrakcyjne i pozbawione nudy.

Na Konferencji wystąpią:

Konferencja Edukacyjna „Rozkoduj Markę online” w dniach 18-19 czerwca 2021 roku to wydarzenie skierowane do każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat działania w biznesie, rozwijania przedsiębiorstwa i sprawnego zarządzania marką osobistą i firmową. Zarówno dla tych dopiero zaczynających, jak i doświadczonych.

Kup bilet na Konferencję i uzyskaj unikatową wiedzę od doświadczonych specjalistów!

Więcej informacji na temat Konferencji oraz bilety dostępne są na stronie: Konferencja Edukacyjna "Rozkoduj Markę online".

Organizatorami Konferencji są:

  • Lena Wachowiak (Speechmasters),
  • Krzysztof Strymiński (Telestudent).

Patron Technologiczny wydarzenia: ClickMeeting.

Patroni Medialni: e-Izba Gospodarki Elektronicznej, Biznes na Fali, SKN Progress, Magazyn Ludzi Biznesu przedsiebiorcy.eu, Klub Integracji Europejskiej, Partnerskie Kluby Biznesu, Marketer+.

Wywiady z Prelegentami Konferencji "Rozkoduj Markę Online

Przedstawiamy cykl mini wywiadów z Prelegentami Konferencji.

Magdalena Sadowska

Pierwszą osobą z którą organizatorka Konferencji "Rozkoduj Markę Online" przeprowadziła wywiad była Prelegentka Magdalena Sadowska. Magdalena mówi o sobie:

"Zdobyta wiedza i doświadczenie spowodowały, że jestem zapraszana na konferencje, gdzie opowiadam o tym, jak sprzedawać online i budować swoją markę. Prowadzę także swoje szkolenia, piszę ebooki, organizuję warsztaty i bloguję na temat tego, jak rozwijać swoją firmę w sieci".

Więcej informacji o prelegentce znajdziesz na Platformie Telestudent: Magdalena Sadowska.

Wojciech Bizub

Wykładowca programu MBA. Autor programów szkoleniowych online w zakresie copywritingu, planowania strategii marketingowej oraz social mediów. Autor książki: "Odczaruj marketing internetowy".

Wywiad Leny Wachowiak z Prelegentem Konferencji Wojtkiem Bizubem.

Więcej informacji o prelegencie znajdziesz na Platformie Telestudent: Wojciech Bizub.

Wojtek Strózik

Wojtek Strózik mówi o sobie:

"Jestem menedżerem oraz twórcą internetowym. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Moim celem jest pomagać i inspirować do działania. Zachęcam do rozwoju i wykorzystywania całej dostępnej wiedzy, która nas otacza".

Wywiad Leny Wachowiak z Prelegentem Konferencji Wojtkiem Strózikiem.

Więcej informacji o prelegencie znajdziesz na Platformie Telestudent: Wojtek Strózik.

Jacek Wolniewicz

Trener, mentor, przedsiębiorca i menedżer.
Pomaga właścicielom firm, coachom, trenerom, nauczycielom i wszystkim przedsiębiorczym osobom w tworzeniu i sprzedawaniu szkoleń́, programów coachingowych i kursów online.

Wywiad Leny Wachowiak z Prelegentem Konferencji Jackiem Wolniewiczem.

Więcej informacji o prelegencie znajdziesz na Platformie Telestudent: Jacek Wolniewicz.

Justyna Kopeć

Od 18 pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoim klientom jako szkoleniowiec, specjalistka online marketingu i przedsiębiorca. Jest właścicielką agencji marketingowej Blue Brand, dyrektorem oddziału Polish Business Club oraz członekiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Wywiad Leny Wachowiak z Prelegentką Konferencji Justyną Kopeć.

Więcej informacji o prelegentce znajdziesz na Platformie Telestudent: Justyna Kopeć.

Dorota Steliga

Dorota Steliga to ekspertka ds. spójnej komunikacji z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wiedzą z zakresu komunikacji i budowania marki, dzieli się podczas szkoleń i konferencji. Materiały eksperckie jej autorstwa można przeczytać w branżowych i opiniotwórczych mediach.

Wywiad Leny Wachowiak z Prelegentką Konferencji Dorotą Steligą.

Więcej informacji o prelegentce znajdziesz na Platformie Telestudent: Dorota Steliga.

Dr Monika Pieńkowska

dr Monika Pieńkowska - twórca "Pinterest dla biznesu", artykułów, kursów i e-booków z zakresu wykorzystania Pinteresta do promocji biznesu. Doktor nauk ekonomicznych w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH.

Wywiad Leny Wachowiak z Prelegentką Konferencji dr Moniką Pieńkowską.

Więcej informacji o prelegentce znajdziesz na Platformie Telestudent: Monika Pieńskowska.

Adam Pioch

Adam Pioch to mistrz opowiadania historii, wykładowca akademicki, trener, autor szkoleń ze storytellingu, współautor "Biblii E-biznesu".

Wywiwad Leny Wachowiak z Prelegentem Konferencji Adamem Piochem.

Więcej informacji o prelegencie znajdziesz na Platformie Telestudent: Adam Pioch.


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.