Questia PR

Czytaj więcej: Z SEPHORA odkrywaj nowe trendy na nadchodzący sezonQuestia powstała w 2001 r. jako firma doradzającą w zakresie zarządzania komunikowaniem. Założyciele Questii, posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w dużych, międzynarodowych firmach, zdecydowali, że firma powinna koncentrować się na doradzaniu i wspieraniu klientów podczas zarządzania kompleksowymi kwestiami komunikacyjnymi. Ponadto, naszym celem jest ustanawianie i przestrzeganie najwyższych standardów jakości na rynku usług public relations i zarządzania komunikowaniem.

Specjalizujemy się w komunikacji korporacyjnej i marketingowej, a szczególnie rozległą wiedzę posiadamy w zakresie zarządzania kwestiami trudnymi i komunikacji kryzysowej. Doradzamy naszym klientom jak najskuteczniej wykorzystywać public relations oraz narzędzia marketingowe do osiągnięcia konkretnych, wyznaczonych wcześniej celów.

Czytaj więcej: LATO Z SEPHORA - będzie seksownie i olśniewająco!Warszawa, 24 kwietnia 2013 r. – Wiosna nareszcie w pełni, a coraz większymi krokami zbliża się też lato, więc Sephora już teraz wprowadza nową kolekcję kosmetyków stworzonych z myślą o upalnych, słonecznych dniach oraz prezentuje letni look makijażowy „Gorączka Złota”, inspirowany gorącą atmosferą Las Vegas, w którym króluje złoto we wszystkich postaciach. Sephora nie zapomniała również o święcie mam. Specjalnie z myślą o nich przygotowano wyjątkową ofertę.

Czytaj więcej: Najlepsi makijażyści SEPHORA tym razem odwiedzą Gdańsk

W dniach 28-30 października 2011 r., Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, organizuje w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku kolejne już spotkanie ze swoimi najlepszymi makijażystami, tworzącymi blog „Make up w wielkim mieście”. Misją videobloga Sephora jest przekazanie Polkom wiedzy o makijażu, zainspirowania trendami oraz zachęcenie ich do zabawy oraz eksperymentowania z kolorem. Sami makijażyści występują w krótkich filmach instruktażowych prezentujących najnowsze trendy, tricki makijażowe oraz akcesoria.

Czytaj więcej: Premiera nowego zapachu „DIANE” dostępnego tylko w Sephora

Dzisiaj, o godzinie 17.45, w perfumerii Sephora w warszawskiej Arkadii odbędzie się polska premiera nowych perfum „Diane”, firmowanych przez światowej sławy projektantkę mody Diane von Furstenberg. Twórczyni zapachu, Diane von Furstenberg, która przybyła do Polski z okazji tego wydarzenia na zaproszenie Sephora, spotka się z dziennikarzami oraz wielbicielkami swych kreacji i zapachów podczas eventu zorganizowanego w perfumerii tej sieci w centrum handlowym Arkadia. Stworzona przez nią linia zapachowa dostępna będzie wyłącznie w sieci Sephora. Perfumy, z nutą głowy kwiatu frangipani oraz akcentem fiołków, stanowią ukoronowanie zmysłowego, kobiecego stylu.

Czytaj więcej: Nowy MISTRZ MAKIJAŻU SEPHORA 2011

POLSKI FINAŁ KONKURSU „MAKE-UP MASTERS” JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY. Warszawa, 6 października 2011 r. – Podczas zakończonego w miniony piątek polskiego finału konkursu „Make-Up Masters” („Mistrz Makijażu”), Olga Sękowska z perfumerii Sephora w Galerii Mokotów w Warszawie zdobyła tytuł Mistrzyni Makijażu Sephora 2011.

Czytaj więcej: Anna Galińska już w kraju

Z przyjemnością informujemy, że Mistrzyni Makijażu Sephora 2009, Anna Galińska, wróciła z zakończonego właśnie 59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian, gdzie wraz z międzynarodowym zespołem najlepszych makijażystów Sephora, dbała o nienaganny wizerunek uczestniczących w wydarzeniu gwiazd światowego kina. Firma Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, była partnerem tegorocznego festiwalu, na którym gościli m.in. Clive Owen, Antonio Banderas i Julie Delpy.

Czytaj więcej: Mistrzyni makijażu Sephora 2009, Anna Galińska, maluje gwiazdy światowego kina podczas...

Warszawa, 16 września 2011 r. – Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, jest partnerem tegorocznego  59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbywa się w dniach 16-24 września 2011 r. w San Sebastian w Hiszpanii. Międzynarodowy zespół najlepszych makijażystów Sephora będzie odpowiadał za niepowtarzalny wizerunek gwiazd srebrnego ekranu, m.in. Antonio Banderasa i Glenn Close. Polskę reprezentuje Anna Galińska, Mistrzyni Makijażu Sephora 2009 oraz główna autorka bloga „Make up w wielkim mieście”.

Czytaj więcej: Z SEPHORA odkrywaj nowe trendy na nadchodzący sezon

Sephora prezentuje najnowsze trendy w pielęgnacji, makijażu i zapachach na sezon jesienny podczas trzydniowej imprezy w swojej perfumerii w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Zaproszone gwiazdy malować będzie Jill Powell, główna makijażystka New York Fashion Week.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.