NUTRILITEOrganizatorami światowego sympozjum są Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Międzynarodowym Towarzystwem Karotenoidowym. W dniach 17 – 22 lipca, 2011 r., w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie naukowcy będą dyskutować o roli karotenoidów i ich oddziaływaniu na nasze życie, zdrowie i środowisko.

NUTRILITE jest złotym sponsorem tego wydarzenia (http://www.carotenoid.pl/gb//welcome.html).

Jedno z wystąpień podczas sympozjum wygłosi naukowiec reprezentujący Instytut Zdrowia NUTRILITE dr Kevin Gellenbeck, który pracuje jako starszy naukowiec w dziale zajmującym się opracowywaniem koncentratów Nutrilite.

Gellenbeck to ekspert w dziedzinie badań i rozwoju. Jego głównym obszarem działań są suplementy diety i żywność marki NUTRILITE. Gellenbeck pracuje w ośrodku NUTRILITE w Lakeview w Kalifornii. Prowadzi badania w dziedzinie rolnictwa, opracowywania koncentratów roślinnych i produktów odżywczych, zajmując się jednocześnie funkcjonalną analizą takich produktów poprzez oznaczenia biologiczne, ekspresję genetyczną, analizę fitochemiczną i badania kliniczne. Dodatkowe dziedziny jego zainteresowań obejmują rolę karotenoidów w odżywianiu oraz produkty z algami i technologie wzrostu.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.