gazeta_krakowska.jpgJak donosi Gazeta Krakowska w artykule Barbary Ciryt Amway przenosi się pod Kraków. W Business Parku w Zabierzowie koło Krakowa chce się osiedlić Amway. To druga pod względem wielkości w świecie firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Pod Krakowem stworzy centralę do obsługi finansowo-marketingowej dla wszystkich swoich placówek działających w Europie oraz obsługi zamówień.

 


Anna Wieraszko, rzeczniczka Amway Polska, zaznacza, że w ciągu dwóch lat, firma zatrudni 200 osób. Mają to być pracownicy z Krakowa i regionu. W Polsce jeszcze w ubiegłym roku, wokół Amwaya były kontrowersje związane z zakazem dystrybucji filmu przedstawiającego kulisy działań firmy. Pokazuje on, jak firma obiecuje pracownikom sukces i bogactwo, ale manipuluje i dąży do zysku za wszelką cenę.

 

Przedstawiciele firmy nie chcą o tym mówić. - Firma wyszła z kryzysu, rozwija się w Polsce i w Europie. Dowodem jest otwarcie nowej placówki - mówi Irmina Dzyr z agencji PR pracującej dla Amway.
Nowa placówka to European Shared Services Center w Krakowie. Otwarcie planowane jest na jesień. - Teraz trwa organizacja pracy centrali - mówi Irmina Dzyr. - Będzie obsługiwała magazyny i biura 25 krajów europejskich.

Firma wybrała Kraków ze względu na dostęp do wykwalifikowanej, władającej wieloma językami kadry, bezpieczeństwo, przyjazne dla biznesu środowisko i rozwiniętą infrastrukturę - podkreśla. Amway działa w Polsce od 18 lat. Jak podaje Anna Wieraszko, Amway Polska zanotowała w ubiegłym roku obroty na poziomie 138 mln zł. Wyniki sprzedaży za lata 2006-2008 zostały wyróżnione nagrodą "Gazela Biznesu", przyznawaną przez "Puls Biznesu".

Artykuł pochodzi z http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/451992,amway-przenosi-sie-pod-krakow,id,t.html?kategoria=663.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.