Amway

Amway - amerykańska korporacja założona w 1959 roku przez Jaya Van Andela i Richa DeVosa. Początkowo dystrybutor środków czystości, sprzedający je w systemie sprzedaży bezpośredniej korzystając z marketingu wielopoziomowego, następnie także producent tych środków. W kategorii tej znajdziecie informacje dotyczące firmy Amway. Jeżeli posiadasz wiedzę na temat tej firmy, chcesz się nią podzielić z innymi to prześlij nam swój tekst. Mozesz również założyć konto w naszym portalu i samodzielnie publikować swoje artykuły. Wystarczy, że po założeniu konta poprosisz nas o takie uprawnienie. Wszystkie artykuły są moderowane.

Czytaj więcej: Miliardowa sprzedaż produktów Amway na świecie!Czerwiec 2011 był miesiącem, w którym całkowita sprzedaż Amway na świecie po raz pierwszy w historii osiągnęła poziom miliard dolarów! "Gigant sprzedaży bezpośredniej na dobrej drodze do osiągnięcia w kolejnym roku  rekordu sprzedaży" - ADA, Michigan, 13 lipca 2011 roku.

Czytaj więcej: NUTRILITE™ sponsorem  światowego sympozjum naukowego na temat karotenoidów w KrakowieOrganizatorami światowego sympozjum są Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Międzynarodowym Towarzystwem Karotenoidowym. W dniach 17 – 22 lipca, 2011 r., w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie naukowcy będą dyskutować o roli karotenoidów i ich oddziaływaniu na nasze życie, zdrowie i środowisko.

Czytaj więcej: Pomóż ofiarom trzęsienia ziemi w Japonii

Oczy świata zwrócone są na Japonię, w oczekiwaniu na odnalezienie ofiar i ustalenie strat, jakie nastąpiły 11 marca 2011 roku, w  rejonie Tohoko na Pacyfiku w wyniku trzęsienia ziemi oraz fali tsunami. Całkowita liczba śmiertelnych ofiar może być liczona w tysiącach. Jest to największe trzęsienie ziemi, jakie zdarzyło się w Japonii. Wiele przybrzeżnych miast zostało zmiecionych w wyniku katastrofy, a tysiące domów uległo zniszczeniu. Ciągle istnieje prawdopodobieństwo skażenia nuklearnego.

Od 2008 Amway wspólnie z Fundacją Ewy Blaszczyk „AKOGO?” buduje klinikę „Budzik” dla dzieci wymagających specjalistycznej rehabilitacji po urazach mózgu, ktore np. wyszły ze śpiączki. Firma przeznaczyła na ten cel 100 000 dolarów.  Akcje wsparli także Diamentowi Przedsiębiorcy Amway. Wielokrotnie wszyscy Państwo dawali wyraz swej ofiarności zbierając środki na ten cel. Zbliża się czas rozliczeń z fiskusem. Pamiętajmy, że możemy dzieciom podarować 1% naszego podatku.

Czytaj więcej: Maseczki klasy SUjędrniają regenerują nawilżają peelingują Wystarczy kilka chwil, by cera zaczęła wyglądać lepiej. tekst: Lidia Lewandowska

Wyniki badania „Przedsiębiorczość w Europie”

Samozatrudnienie ma wielu zwolenników w całej Europie. Ponad 69% ankietowanych w jedenastu państwach europejskich wykazuje pozytywną postawę w stosunku do tej formy zatrudnienia. Oto wyniki badania przeprowadzonego przez międzynarodową firmę Amway w 11 krajach Starego Kontynentu.

Czytaj więcej: Nowy Serwer Filmowy Amway już dostępny!Od dziś możesz korzystać z nowego serwera filmowego Amway! Jakie nowości czekają na Ciebie w serwerze? Przede wszystkim nowy serwer filmowy ma nowoczesny wygląd, ulepszoną jakość filmów, iTunes oraz funkcjonalność RSS. Teraz z łatwością możesz dzielić się filmami ze swoimi znajomymi lub załadować je na swoim komputerze.

Czytaj więcej: Beautycycle - wirtualne narzędzie do bawienia się koloramiBaw się kolorami z naszym nowym wirtualnym narzędziem. Możesz wybrać jedną z naszych modelek lub użyć swojego zdjęcia a następnie wypróbować wszystkie kolorowe kosmetyki beautycycle. Zmień swoją fryzurę i kolor włosów – możesz być zaskoczona, jak bardzo odmieni to Twój wygląd! Wydłuż swoje rzęsy, pogrub usta i użyj soczyście czerwonej pomadki, aby uzyskać nowy efekt. Jeśli poczujesz się zmęczona zabawą, możesz wybrać gotowe makijaże w tonacji neutralnej, ciepłej I zimnej. Odkryjesz, że możliwości nigdy się nie kończą… Miłej zabawy! Przejdź do wirtualnego makijażu i wypróbuj nowe kolory oraz nowy wygląd!

Czytaj więcej: Amway w Europie wspiera powodzianPrzedstawiamy poniżej informację prasową z firmy Amway dotyczącą pomocy dla powodzian. Bardzo się cieszymy, ża nie tylko zwykli ludzie ale także firmy prowadzące działalność w Polsce włączyły się w pomoc powodzianom. Jest nam bardzo miło informować o tego typu pozytywnych działaniach. Amway Polska  przekazuje produkty dla Polskiego Czerwonego Krzyża. Tragiczne skutki powodzi dają się we znaki tysiącom rodzin w całej Polsce i w ościennych krajach Europy Środkowej.  Na zalanych terenach ludzie w jednej chwili stracili cały dorobek i  często dach nad głową. Potrzebne jest dosłownie wszystko, a także poczucie, że ktoś chce pomóc drugiemu.  Społeczna solidarność jest na równi przydatna jak rzeczowe dary. Powódź to bowiem także przeżycie traumatyczne. Amway jako dobry obywatel społeczności, w których funkcjonuje, pomaga poszkodowanym w tego rodzaju dotkliwych  losowych przypadkach. Przekazujemy środki czystości, zbieramy pieniądze. Na wszystkich rynkach Amway w Europie zbierane są środki finansowe specjalnie na ten cel. Zostaną one następnie przekazane do  Czerwonego Krzyża, podobnie jak ofiarowane donacje produktowe.

Czytaj więcej: Amway przenosi się pod KrakówJak donosi Gazeta Krakowska w artykule Barbary Ciryt Amway przenosi się pod Kraków. W Business Parku w Zabierzowie koło Krakowa chce się osiedlić Amway. To druga pod względem wielkości w świecie firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią. Pod Krakowem stworzy centralę do obsługi finansowo-marketingowej dla wszystkich swoich placówek działających w Europie oraz obsługi zamówień.

 

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.