Znalazłem niedawno artykuł na temat pewnej konsultantki (Beaty), która do rekrutacji osób do Klubu Oriflame wykorzystuje chaterbota. No i co się okazuje: spełnia on bardzo dobrze swoją rolę rekrutacyjną - nowe osoby zapisują się systematycznie, wyjaśnia wątpliwości związane z pracą i zarabianiem na kosmetykach, tłumaczy na czym polega praca w Klubie i co najciekawsze bardzo skutecznie.

Do takiego wniosku skłoniła autora tekstu analiza kilkuletniej pracy bota na stronie. Przeanalizowano zapisy rozmów, które prowadził bot, wyciągnięto wnioski. Oczywiście wcześniej, rozmowy były także analizowane na bierząco w trakcie działania strony, skupiano się na szlifowaniu wiedzy, na jak najlepszym rozumieniu pytań, tworzeniu jak najlepszych odpowiedzi. Efekty są bardzo dobre i w sumie zaskakujące, osiągnięto zamierzony cel, konsultanci zapisują się do Klubu Oriflame, konsultantka Beata ma coraz większą grupę konsultantów. Więcej przeczytać można na stronie konsultantka Beata. Jak widać stosowanie nowoczesnych technologii, wykorzystujących sztuczną inteligencję przynosi czasami bardzo ciekawe rezultaty a inwestycja w tego typu rozwiązanie się zwraca. Powinno to dać do myśłenia innym konsultantom różnych firm. Mogą oni zamówić sobie takiego wirtualnego pracownika kontaktując się z Inguaris, która jest wykonawcą chaterbota, lub bezpośrednio z prezesem firmy Panem Krzysztofem Strymińskim. Na pewno uzyskacie tam Państwo wyczerpujące informacje na temat jak taką technologię wdrożyć, ile to może kosztować i jakie możecie z tego tytułu osiągnąć zyski.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: https://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.