Warszawska Szkoła FotografiiWarszawska Szkoła Fotografii zaprasza na ostatni w tym roku termin egzaminów wstępnych na 2 i 3 letnie zaoczne studium fotografii artystycznej i zawodowej, roczne wieczorowe i dzienne studium fotografii artystycznej i zawodowej. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 8 października w siedzibie szkoły ( ul. Łazienkowska 14 ).

Październik to ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są studiowaniem fotografii w WSFoto. Każdy miłośnik tej dziedziny sztuki może rozpocząć edukację w trybie uzależnionym od jego umiejętności i potrzeb. Szkoła proponuje studia zaoczne (dwu i trzy letnie), dzienne i wieczorowe (roczne).

W założonej w 2003 r. przez uznanego w świecie fotografa dr hab. Mariana Schmidta szkole, kształci się obecnie łącznie ponad 300 uczniów na różnych kierunkach, a już ponad 1000 wzięło udział w tematycznych kursach i warsztatach.

Zainteresowani studiami w Warszawskiej Szkole Fotografii, na egzaminie wstępnym powinni zaprezentować od 10 do 30 zdjęć w dowolnym formacie i technice. Prezentacje prac poprzedzi rozmowa na tematy związane z fotografią oraz zainteresowaniami kandydata. Przystąpienie do egzaminu wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie szkoły.

Ostatnie w tym roku akademickim egzaminy odbędą się 8 października (sobota) w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14). Szczegółowe informacje na www.wsfoto.art.pl

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.