Artykuł Veneo przeprowadza launch hiszpańskiej marki w Polsce napisany przez dnia 26 wrzesień 2019.

Firma Suavinex z akcesoriami premium dla dzieci i niemowląt, których używała nawet Hiszpańska rodzina królewska, zadebiutowała na polskim rynku. Za obsługę marketingową marki odpowiada całościowo agencja Veneo.

Veneo przeprowadza launch hiszpańskiej marki Suavinex w Polsce

 

Firma, która powstała w 1983 roku, a obecnie sprzedaje swoje produkty na całym świecie, dotarła również do Polski. Produkty Suavinex cechuje oryginalność i niepowtarzalny design. To limitowane kolekcje unikalnych akcesoriów dla dzieci. Misją marki jest oferowanie mamom oraz maluchom piękniejszego i całkowicie bezpiecznego świata, już od chwili narodzin.

Produkty Suavinex

Produkty Suavinex wytwarzane są na terenie UE, w Hiszpanii oraz Słowacji, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i akredytacje. Są wolne od bisfenolu A, substancji często stosowanej przy produkcji artykułów z tworzyw sztucznych, mającego negatywny wpływ na zdrowie.

Za launch marki w Polsce odpowiedzialna jest krakowska agencja digitalowa Veneo. W zakres jej działań wchodzi: projektowanie graficzne, wdrożenie strony internetowej www.suavinex.pl, opracowanie drukowanych materiałów reklamowych, obsługa mediów społecznościowych, współpraca z influencerami i wysyłki materiałów PR-owych. Oprócz tego Veneo przeprowadzi zintegrowaną kampanię reklamową w Google Ads, Facebook i Instagram Ads.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.