Artykuł PR-ranki wracają – spotkanie specjalistów PR i marketingu napisany przez dnia 13 luty 2019.

Już 7 marca w Warszawie odbędzie się 8. edycja wydarzenia z cyklu PR-ranki. Uczestnicy spotkania warsztatowego porozmawiają o komunikacji wewnętrznej i o tym, jak jej rola przekłada się na sukces całej firmy. Udział w spotkaniu jest darmowy.

PR-ranki wracają – spotkanie specjalistów PR i marketingu

 

Spotkania warsztatowe przy kawie organizowane przez agencję Procontent na stałe zdążyły zagościć w kalendarzach specjalistów zainteresowanych public relations i marketingiem. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 7 marca (czwartek) w Warszawie w Galerii Apteka Sztuki, w godzinach 9:00-11:30. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak prowadzić efektywne działania w obszarze komunikacji wewnętrznej, poznają najnowsze narzędzia i trendy w tej dziedzinie. Gośćmi specjalnymi marcowych PR-ranków będą eksperci mBanku i Sanofi.

Wydarzenie skierowane jest do menedżerów oraz specjalistów odpowiedzialnych za komunikację, PR i zarządzanie marką, a także właścicieli firm poszukujących nowych sposobów budowania relacji z pracownikami. Po wystąpieniach prelegentów zaplanowano sesję networkingową. To idealna szansa na wymianę branżowych doświadczeń.

Jak zapisać się na wydarzenie?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny https://prranki.procontent.pl.  W związku z ograniczoną liczbą miejsc, każdy uczestnik spotkania dostanie e-maila z potwierdzeniem rejestracji w ciągu kilku dni od uzupełnienia formularza.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.