Veneo

Czytaj więcej: Koral z kampanią „Prawa Korala”Działania z zakresu e-public relations poprzez szeroko rozumianą promocję prowadzą do wykreowania pozytywnego wizerunku firmy z wykorzystaniem Internetu. W zależności od celów promocyjnych, nasi specjaliści potrafią stworzyć kampanię skierowaną na konkretna grupę docelową, kampanię promującą świadczenia firmy lub generalnie reklamować markę docierając do jak największego grona odbiorców.

We współpracy z profesjonalnymi copywriterami nasi specjaliści od PR piszą teksty promocyjne o charakterze perswazyjnym oraz tworzą artykuły sponsorowane na portalach o tematyce związanej z działalnością firmy. Poza tym wykorzystują:

  • marketing szeptany,
  • działania NPRS – net PR synergy (model zarządzania komunikatami PR w Internecie za pomocą narzędzi pozycjonowania SEO),
  • portale społecznościowe i blogosferę.

Dbając o pozytywne kontakty z mediami e-PR daje takie możliwości jak prowadzenie biura prasowego oraz organizowanie konferencji prasowych on-line. Natomiast, by urozmaicić działania promocyjne, wraz z informatykami konstruują platformy video i organizują internetowe konkursy. http://www.veneo.pl/.

Agencja Veneo wygrała konkurs na internetową obsługę marek Doppelherz i Protefix, należących do Queisser Pharma.

Firma Suavinex z akcesoriami premium dla dzieci i niemowląt, których używała nawet Hiszpańska rodzina królewska, zadebiutowała na polskim rynku. Za obsługę marketingową marki odpowiada całościowo agencja Veneo.

Veneo przeprowadza launch hiszpańskiej marki Suavinex w Polsce

Agencja Veneo wygrała przetarg producenta wyrobów mlecznych OSM Piątnica na promocję nowych produktów – mlek smakowych. O wygranej zadecydował koncept strategiczno-kreatywny oraz plan jego egzekucji.

Mleko ze smakiem

 

Czytaj więcej: Koral z kampanią „Prawa Korala”Wystartowała kampania lodów Koral „Prawa Korala” z udziałem Maćka Musiała. Kampanię rozpoczyna spot reklamowy oraz wielka loteria konsumencka KORALIADA.

Ona24.eu - All rights reserved.