desnoran-spray-do-nosa-plyn-30-ml-produkt-farmaceutyczny.jpgDesnoran został stworzony z myślą o ludziach, którzy na co dzień borykają się z dolegliwym problemem chrapania. Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzają wysoką skuteczność działania Desnoranu.

 

Desnoran spray do nosa na chrapanie – 30ml to wyrób medyczny w postaci sprayu przeznaczonego do podawania do nosa o składzie, który przeszedł szereg badań: konsumenckich oraz klinicznych.

Desnoran został stworzony, by przeciwdziałać najczęściej występującym mechanizmom chrapania, jakim jest zbyt silny rozkurcz mięśni okolic gardła występujący w czasie snu. W konsekwencji tego, wejście do gardła ulega zwężeniu utrudniając przepływ powietrza. Aby zapewnić płucom właściwą objętość powietrza, zwiększeniu ulega szybkość jego przepływu przez gardło. Wzrastające ciśnienie wywierane na gardło wywołuje drganie języczka i podniebienia miękkiego, a właśnie te wibracje odpowiadają za odgłos chrapania.

Desnoran usuwa przyczynę chrapania.

Dzięki swojemu składowi:

  • nawilża i zmiękcza błonę śluzową oraz
  • poprawia napięcie tkanek gardła.

Takie działanie wyrobu medycznego Desnoran ułatwia przepływ powietrza przez drogi oddechowe niwelując wibracje i usuwając odgłos chrapania.

Optymalne działanie Desnoranu możliwe jest dzięki unikalnej konstrukcji aplikatora:

  • systemowi „upside-down”, który umożliwia aplikację środka w każdej pozycji ciała oraz
  • systemowi „jet-stream”, który zapewnia dozowanie środka pod wysokim ciśnieniem i dotarcie substancji w miejsce docelowe.

Desnoran ma formę łatwego do zastosowania sprayu do nosa. Dla osiągnięcia pożądanego efektu należy stosować go regularnie, co wieczór przed pójściem spać.

Użycie Desnoranu powinno być ostatnią czynnością wykonaną przed snem.

Po zaaplikowaniu preparatu nie należy już jeść, pić ani czyścić zębów ponieważ może to spowodować obniżenie skuteczności działania preparatu.

Sposób użycia preparatu Desnoran

Aby poprawnie zastosować preparat postępuj wedle poniższego schematu:

  1. Oczyszczenie - Przed zastosowaniem wyrobu oczyścić nos
  2. Pochylenie głowy - Przechylić głowę do tyłu (najlepiej podczas leżenia)
  3. Aplikacja - Do każdego otworu nosowego aplikować 4 do 6 dawek
  4. Spłynięcie - Aby uzyskać optymalny efekt wyrób musi spłynąć i całkowicie pokryć błonę śluzową gardła

Desnoran działa już po pierwszym zastosowaniu, lecz w nielicznych przypadkach zamierzony efekt osiągany jest później, nawet dopiero po 14 dniach używania preparatu.

Desnoran dzięki aplikatorowi typu „upside-down” umożliwia aplikację środka w pozycji leżącej, a specjalna strumieniowa końcówka „jet-stream” zapewnia skuteczne dotarcie preparatu w miejsce postawania problemu chrapania.

Czas działania

Desnoran zapewni Tobie i Twoim bliskim noc spokojnego snu, utrzymując swoje działanie aż do 7-8 godzin od chwili jego zastosowania. W przypadku krótszego działania zaleca się zwiększenie dawki. Desnoran starcza na ok. 30 dni codziennego stosowania. Produkt należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.