De’Longhi - marka znana z doskonałej jakości urządzeń kuchennych, a szczególnie ekspresów do kawy rozpoczęła intensywną kampanię reklamową. Podążając za wyborami swojej grupy docelowej kampania reklamowa De’Longhi bardzo intensywnie realizowana jest w Internecie, zarówno w wyszukiwarce Google, jak i na stronach popularnych serwisów jak Onet, w porównywarkach cenowych Ceneo i Nokaut oraz oczywiście na Facebook`owym profilu firmy. Tutaj internauci znajdują nie tylko informacje o ekspresach i kawie, ale także zaproszenia na degustacje, atrakcyjne konkursy oraz liczne, oczywiście aromatyczne ciekawostki dla kawoszy i sympatyków włoskiej marki. Jednocześnie w opiniotwórczych i luksusowych magazynach oraz prasie o tematyce wnętrzarskiej publikowane są cało-stronicowe reklamy dwóch najbardziej charakterystycznych dla marki ekspresów automatycznych: Primadonna Avant i Ecam 23.450. W najgorętszym, przedświątecznym okresie kampania obejmie również wybrane stacje telewizyjne. Spoty z ekspresem automatycznym ECAM23.450S zostaną wyemitowane w stacjach ogólnopolskich , takich jak TVP, TVN, Polsat oraz w stacjach tematycznych pakietu AT Media, m.in. Kuchnia TV, TVN Style czy Meteo.

Ogólnopolski zasięg kampanii, wykorzystującej także przekaz za pośrednictwem POS TV bezpośrednio w punktach sprzedaży zaowocuje z pewnością wzrostem znajomości i świadomości marki De’Longhi wśród polskich konsumentów. Jesienna kampania reklamowa De’Longhi jednocześnie buduje wizerunek marki i wspiera decyzje zakupowe w punktach sprzedaży. Taka synergia działań jest kolejnym dowodem, że hasło marki „Living Innovation” nie pozostaje pustym sloganem.

Od początku działalności marki De’Longhi na rynku polskim podstawowym źródłem szczegółowych informacji o firmie i ofercie handlowej jest strona internetowa – https://www.delonghi.com/pl-pl – tutaj zarówno klienci, partnerzy handlowi czy przedstawiciele mediów znajdą kompendium wiedzy, a także ciekawostki i aktualności o bieżących działaniach promocyjnych i handlowych.

Za kompleksową realizację kampanii reklamowej odpowiada Dom Mediowy Maxus Global, a działania Public Relations prowadzi Agencja Estoria.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.