Mokate

Grupa Mokate podpisała kontrakt reklamowy z Justyną Steczkowską. Wizerunek piosenkarki ma podkreślać niepowtarzalny smak i jakość produktów tej marki.

- Będziemy stopniować napięcie - podkreśla Sylwia Mokrysz z zarządu Mokate S.A. - Nasza oferta jest tak szeroka, że bez wątpienia wykorzystamy ową szczególną „radość życia i tajemniczość”, z jaką kojarzy się nam wszystkim Justyna Steczkowska. Nie zapominamy też o drugiej twarzy artystki - dodaje. - Wszak Justyna - to pełna wdzięku, temperamentu i kobiecej elegancji, atrakcyjna, zdecydowana i pewna siebie kobieta.

Grupa Mokate będzie wykorzystywać twarz artystki we wszystkich formach promocji starannie wyselekcjonowanego zestawu swoich produktów.  Czas trwania i zakres umowy objęty został tajemnica handlową.  Kolejne etapy i efekty współpracy artystki z jednym z największych na w naszej części Europy producentem herbat i kaw będziemy poznawać stopniowo.

- To będzie wspólna wyprawa w przestrzeń i czas. Zaskakująca zwrotami i stylizacjami, jestem przekonana, że nikt, kto raz zobaczy i raz spróbuje nie przejdzie obok nas obojętnie – podsumowuje Sylwia Mokrysz. Więcej na temat firmy Mokate.

Mokate - Justyna Steczkowska

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.