Artykuł 600 biletów na UEFA EURO 2012 do wygrania w McDonald’s! napisany przez dnia 24 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: UEFA EURO 2012, McDonald’s Polska, McDonald’s.

Zdrap i wygraj 600x Bilet na EURO 2012

Już dziś we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce startuje wielka promocja UEFA EURO 2012. Każdy gość, który dokona zakupu dowolnego McZestawu otrzyma specjalną zdrapkę, która może mu zapewnić udział w największym wydarzeniu sportowym przyszłego roku.

Loteria w McDonalds

Aby wziąć udział w loterii wystarczy w dniach 24 października – 1 grudnia 2011 r. dokonać zakupu dowolnego McZestawu, który premiowany jest otrzymaniem specjalnej zdrapki. Pod pięcioma ukrytymi polami znajdują się symbole nagród. Żeby wygrać wystarczy, żeby trzy z nich były jednakowe.

Nagrody

W puli nagród znajduje się:

  • 600 pojedynczych biletów na UEFA EURO 2012 w Polsce lub na Ukrainie,
  • 500 miniwież Sharp,
  • 14 zestawów TV 3D Sharp składających się z odtwarzacza Blu-ray oraz telewizora LCD LED 3D,
  • 500 tysięcy puszek Coca-Cola ze limitowanej edycji Kolekcja Stadionów UEFA EURO 2012,
  • 3 000 piłek nożnych UEFA EURO 2012.

Poza restauracjami McDonald’s (materiały POP) akcja będzie promowana spotami telewizyjnymi emitowanymi w stacjach TVN, Polsat, Pakiet Discovery, Pakiet AT Media i innych. Dodatkowo w internecie uruchomione będą się minisite i kampania odsłonowa.

Kampanię przygotowała agencja DDB Warszawa oraz Tribal DDB, a za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Macroscope OMD. Za wsparcie PR odpowiedzialna jest agencja Twenty Four Seven PR.

Zapraszamy do restauracji i na fanpage McDonald’s Polska - https://www.facebook.com/McDonaldsPolska ! Promocja trwa tylko do 1 grudnia 2011 r.

}i'm lovin' it


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.