Twenty Four/Seven PR

Czytaj więcej: Happy Studio – nowa interaktywna atrakcja dla najmłodszych

Czytaj więcej: 600 biletów na UEFA EURO 2012 do wygrania w McDonald’s!

Już dziś we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce startuje wielka promocja UEFA EURO 2012. Każdy gość, który dokona zakupu dowolnego McZestawu otrzyma specjalną zdrapkę, która może mu zapewnić udział w największym wydarzeniu sportowym przyszłego roku.

Czytaj więcej: 50. McCafe w Polsce otwarte!!!30 września firma McDonald’s Polska uruchomiła 50. McCafe. Tym samym potwierdzony został status marki jako jednego z najszybciej rozwijających się konceptów kawiarnianych w Polsce. Według ostatnich badań krajowego rynku kawiarni sieciowych McCafe charakteryzuje rekordowy wzrost popularności.

Czytaj więcej: Cztery kolejne otwarcia restauracji McDonald’s w ostatnich dniachFirma McDonald’s Polska kontynuuje dynamiczny rozwój swojej sieci: w zeszłym tygodniu uruchomiona została nowa restauracja McDonald’s w Koszalinie. To już trzecia lokalizacja sieci w tym mieście. Wszystkie prowadzi niezależny przedsiębiorca na podstawie umowy franczyzy.

Czytaj więcej: Happy Studio – nowa interaktywna atrakcja dla najmłodszych

23 września McDonald’s uruchomił specjalną platformę wirtualnych gier i zabaw dla najmłodszych. Happy Studio to unikalny plac zabaw w internecie, na którym każde dziecko będzie mogło spotkać swojego ulubionego bajkowego bohatera.

Happy Studio jest programem przygotowanym z myślą o najmłodszych. Jego podstawę stanowi wirtualny świat zabaw, gier, łamigłówek i wielu innych atrakcji, który można znaleźć na stronie www.happystudio.com. Gry na stronie mają wiele walorów edukacyjnych, umożliwiają śledzenie postępów dziecka przez rodziców a także ich wspólną zabawę. Strona jest podzielona na cztery bajkowe obszary: Dżungla, Kosmiczne Laboratorium, Baśniowe Królestwo i Happy City.

Ona24.eu - All rights reserved.