Artykuł Mentos wyrusza w wakacyjne tournée po Polsce napisany przez dnia 14 lipiec 2018.

To główny punkt kampanii promocyjnej nowej edycji Mentos Say Hello, która odbędzie się w popularnych turystycznych miejscowościach. Akcja połączona z samplingiem będzie dodatkowo wspierana przez ekipy Radia Eska, które sprawdzą, jakie emocje towarzyszą Polakom w czasie wakacji.

Mentos wyrusza w wakacyjne tournée po Polsce


Tournée po Polsce promuje nową edycję Mentos Say Hello, czyli cukierków z nadrukowanymi emotikonkami. Mają one pomagać ludziom w poznawaniu nowych osób i dzieleniu się pozytywnymi uczuciami. Letnia akcja Mentos to kontynuacja marketingowych i wizerunkowych działań, które zostały zapoczątkowane w zeszłym roku i cieszyły się dużą popularnością wśród konsumentów. Podczas ubiegłorocznej edycji ekipa Mentos Say Hello odwiedziła 9 miast w Polsce rozdając ponad 40 tysięcy produktów, dzięki którym ponad milion osób nawiązało nowe znajomości. W tym roku Perfetti Van Melle, producent cukierków Mentos, będzie częstować konsumentów nowym produktem w:

  • Trójmieście (6-7.07),
  • Półwyspie Helskim (14-15.07),
  • Płocku (27-28.07),
  • Katowicach (3-4.08.),
  • Wrocławiu (4.08.),
  • Warszawie (11-12.08.),
  • Krakowie (17-18.08.).

Marka Mentos jest również sponsorem największej letniej akcji radia Eska – Eska Summer City. Mobilne zespoły Eski przez 10 tygodni odwiedzą  popularne wakacyjne miejscowości przy okazji odbywających się tam imprez. Organizatorzy wybrali te miejsca, gdzie Polacy najchętniej spędzają wakacyjny czas. Zespoły Eski stacjonują w 15 miastach - Lublinie, Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Sosnowcu, Białystoku, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie, Trójmieście, Koszalinie i Szczecinie. Stamtąd ekipy Eska Summer City będą się codziennie przemieszczać w poszukiwaniu ciekawych eventów, festiwali bądź wydarzeń sportowych, gdzie będą m.in. częstować uczestników cukierkami Mentos Say Hello oraz zachęcać ich do jak najbardziej kreatywnego pokazywania swoich emocji. Dodatkowo na stronie Eska Summer City ruszył konkurs, w którym można wygrać 500 zł. Wystarczy wybrać jeden z emotikonów pojawiających się na cukierkach i zrobić zdjęcie z odwzorowującą go buźką. Letnia trasa Mentos zostanie zwieńczona kampanią telewizyjną, która ruszy pod koniec sierpnia.

Droga pełna sukcesów i nowych przyjaźni

Organizatorzy liczą na powtórzenie sukcesu poprzedniej edycji. Zeszłoroczna kampania Say Hello, podczas której przypadkowe osoby były zachęcane do wykonywania zadań nadrukowanych na cukierkach ułatwiających nawiązanie nowych znajomości, spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Ludzie bardzo chętnie włączali się do zabawy, a dzięki kampanii doszło nawet do zaręczyn! – Zeszłoroczna akcja z pierwszą edycją Say Hello okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy chętnie próbowali nowego produktu oraz brali udział w różnych zadaniach przygotowanych przez nasze ekipy i przedstawicieli Eski. Sukces kampanii przełożył się również na dobre wyniki sprzedaży, dlatego w tym roku będziemy ją kontynuować z jeszcze większym rozmachem, bo jak widać dobry pomysł połączony z prowadzonym na szeroką skalę samplingiem przynosi korzystne rezultaty. Takie działania pozwalają nam też dotrzeć bezpośrednio do ważnej dla nas grupy docelowej i zachęcić ją do skorzystania z naszej oferty  – komentuje Michał Bonecki, Consumer Marketing Manager w Perfetti Van Melle Polska.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.