SynerTime

Czytaj więcej: WSPÓLNIE smakuje lepiej! – recepta na szczęście dzieckaDziś Synertime to 21-osobowa warszawska agencja public relations. Obie zarządzające szczególny nacisk kładą na synergię strategii i kreatywności, gwarantującą efektywność komunikacji. Firma świadczy usługi we wszystkich obszarach PR. Na jej portfolio składają się projekty zrealizowane dla takich firm jak Nestlé Polska S.A., Maspex GMW, Hochland, Wawel SA, EFL, Budimex, Expander, Wienerberger, Yoskine oraz wielu miast i regionów. Agencja jest laureatem Złotych Spinaczy – najważniejszej nagrody dla działań public relations w Polsce. Projekty Synertime zostały uznane za najlepsze w różnych kategoriach w latach 2008, 2009, a także 2011, kiedy firma otrzymała też wyróżnienia w kategorii event społeczny oraz w kategorii specjalnej – efektywność.

Rewolucja technologiczna towarzyszy nam już od dawna, ale w ostatnich miesiącach zdecydowanie przyspieszyła. Wybuch pandemii i przeniesienie znacznej części życia konsumentów oraz funkcjonowania firm do strefy wirtualnej, spowodowały nasilenie korzystania z nowoczesnych technologii. Boom ten z pewnością będzie miał wpływ na szeroko pojęty biznes – także w przyszłości.

Czytaj więcej: E-życie zostanie z nami na dłużej

Dbałość o środowisko naturalne staje się dziś jednym z najbardziej pożądanych elementów działalności firm. Aby znaleźć się na podium i stać się prawdziwym liderem wyznaczającym trendy niezbędny jest tzw. zrównoważony rozwój. Od lat stanowi on DNA marki Bonduelle. Do swojej strategii firma wprowadza właśnie politykę B!PACT, która wzmocni jej starania o tworzenie żywności pochodzenia roślinnego przy jak najmniejszej ingerencji w naturę.

Strategia dla natury

Czytaj więcej: Słodka okazja z Perfetti Van Melle Znana od kilku tysięcy lat, spożywana w przeróżnej formie, wspiera układ krążenia i poprawia samopoczucie. Czekolada posiada wspaniałą historię, doskonale wpływa na nasz organizm i bez wątpienia trudno jej się oprzeć. Ma tysiące odmian, kształtów i kolorów. Produkowana jest z najróżniejszymi dodatkami dopasowanymi do gustu nawet najbardziej wymagających konsumentów. 12 kwietnia obchodzimy jej święto – Międzynarodowy Dzień Czekolady. Warto go celebrować z słodkimi produktami od Perfetti Van Melle.

Czytaj więcej: Polacy zadowoleni z pracy, ale dalecy od zachwytuWg najnowszych badań Instytutu Gallupa „2018 Global Great Jobs Briefing”, tylko 5% Polaków ocenia swoją pracę jako „świetną”. Pod tym kątem mieścimy się w średniej europejskiej – wyprzedzają nas chociażby mieszkańcy Rosji, Słowacji czy Czech.

Czytaj więcej: Specjalna oferta Perfetti Van Melle na walentynki Z okazji zbliżającego się święta zakochanych producent kultowych lizaków Chupa Chups oraz dystrybutor ekskluzywnych czekoladek The Belgian przygotował specjalną ofertę.

To główny punkt kampanii promocyjnej nowej edycji Mentos Say Hello, która odbędzie się w popularnych turystycznych miejscowościach. Akcja połączona z samplingiem będzie dodatkowo wspierana przez ekipy Radia Eska, które sprawdzą, jakie emocje towarzyszą Polakom w czasie wakacji.

Mentos wyrusza w wakacyjne tournée po Polsce

Czytaj więcej: Jemy oczamiCo wpływa na to co nam smakuje? Jaki wpływ na smak ma wygląd potrawy? Wzrok to zmysł, który ma wpływ praktycznie na każdą dziedzinę naszego życia – również na kwestie żywieniowe. Potrawy, które nam się podobają i wyglądają apetycznie, po prostu bardziej nam smakują. Jak zatem komponować i serwować posiłki, aby pobudzały nasz apetyt już „od pierwszego wejrzenia”?

Czytaj więcej: WSPÓLNIE smakuje lepiej! – recepta na szczęście dziecka

Dwudziestego marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia, ustanowiony przez ONZ w 2012 roku. Jednak szczęście rodzinne jest celem każdego człowieka, dlatego należy się o nie troszczyć przez cały rok. Wyniki badań podają, że rodzinne, wspólne śniadanie działa jak zastrzyk dobrej energii dla dziecka.[1] Poza tym przyczynia się do wytwarzania serotoniny, czyli tzw. hormonu szczęścia, w jego organizmie. Jak zapewnić dziecku odpowiednią „dawkę szczęścia”? Jak nauczyć je samodzielności w kuchni i wzmocnić jego pewność siebie? Na te i inne pytania odpowiada Agnieszka Carrasco – Żylicz, psycholog dziecięcy współpracujący z marką Lubella, producentem płatków Mlekołaki.

Ona24.eu - All rights reserved.