Łatwiej znosimy ból. Mamy tak zwany „szósty zmysł”. Potrafimy z łatwością połączyć ze sobą wiele ról życiowych – od mamy, przez businesswoman, aż po pasjonatkę sportu, tańca czy podróży. Mimo tego, mówi się o nas „słaba”, czy „krucha płeć”. Obalamy mity! Dziewczyny, odważmy się być jeszcze lepsze!

Rekrutacja #OlimpGirls


Z inspiracji kobietami, marka Olimp Sport Nutrition przygotowała kampanię #OlimpGirls, pod hasłem Dare To Be Better! Kampania, ukazując różne oblicza kobiet, ma zachęcić nas, kobiety, do walki o jeszcze lepszą wersję samej siebie. Początek kampanii nieprzypadkowo przypadł 8 marca, kiedy obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Która z nas nie słyszała wielokrotnie, żeby odpuścić? Jak wiele frustracji czy niepowodzeń życiowych nas spotyka? Jak często słyszymy, że nie możemy czegoś dokonać? Że jesteśmy w czymś gorsze? Że się nie uda? Dziewczyny! Mimo wielu przegranych bitew, nie przegramy wojny! Pokażmy światu, że #OlimpGirls to siła, energia, ponadprzeciętność. Podkreślajmy naszą wyjątkowość. Udowodnijmy, że w naszych głowach nie ma ograniczeń.

DARE TO BE BETTER - Trwa rekrutacja do drużyny #OlimpGirls!​


Dziewczyny, odważmy się być jeszcze lepsze!

Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej, dlatego… rekrutujemy! Zbudujmy społeczność, w której każda z nas będzie mogła realizować swoje pasje, marzenia i odnosić sukcesy i w której będziemy się wspierać i motywować do dalszej pracy.

Jeśli nie boisz się podejmować wyzwań, jesteś otwarta na nowe przygody, cechuje Cię odwaga i pragniesz pokazać innym, na co Cię stać – dołącz do #OlimpGirls! Prześlij swoje zgłoszenie już dziś, pisząc do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my wrócimy do Ciebie z informacją o przebiegu procesu rekrutacji.

Olimp Labs jest producentem wielu suplementów dla kobiet, jednym z nich jest: Olimp Gold-Vit dla kobiet.


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.