Różne

Agnieszka Kłos na podium w plebiscycie „Kobieta Biznesu 2019”

5 grudnia, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się Gala „100 Kobiet Biznesu”. Podczas wydarzenia organizowanego przez „Puls Biznesu” ogłoszono wyniki rankingu "100 Kobiet Biznesu" i plebiscytu czytelników na „Kobietę Biznesu 2019”. Agnieszka Kłos, prezeska Provident Polska, dzięki głosom internautów, zajęła w nim drugie miejsce.

Lepiej niż w domu. Jak zadbać o komfortowe i twórcze środowisko pracy - Raport Well.hr

Przeprowadzka do nowej siedziby to szansa na modyfikacje kultury i stylu pracy w firmie – dowodzą eksperci Well.hr w najnowszym raporcie pt. „Lepiej niż w domu. Jak zadbać o komfortowe i twórcze środowisko pracy”, który powstał przy wsparciu merytorycznym PwC i Colliers International. W publikacji znaleźć można setki inspiracji i dobrych praktyk dotyczących budowania pozytywnych doświadczeń (employee experience) w środowisku pracy oraz podpowiedzi dotyczące tego, jak poprzez aranżację przestrzeni wpływać na styl i kulturę pracy.

Czytaj więcej: Krzysztof Wielicki. Piekło mnie nie chciałoNajnowsza biografia laureata Złotego Czekana za całokształt dokonań ukaże się już 27 listopada nakładem wydawnictwa Agora. Jej autorami są Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski - duet, który na swoim koncie ma bestsellerowe opowieści o Jurku Kukuczce i Mirosławie Hermaszewskim.

Gadżety firmowe – jakie powinny być?Gadżety reklamowe to dobry sposób na to, by zwrócić uwagę klientów, wzbudzić ich zainteresowanie marką oraz sprawić, że zostanie ona dobrze zapamiętana. Firmowy upominek musi jednak spełniać określone kryteria, w przeciwnym wypadku przepadnie w natłoku innych podobnych drobiazgów. Jakie powinny być skuteczne gadżety reklamowe?

Czytaj więcej: Joanna Nadzikiewicz i Robert Świergocki - Nowa kadra w APRIL PolskaWraz z zakończeniem kadencji Prezesa Zarządu April Polska pana Gregoire Ezanno pozycję CEO w Spółce objął Robert Świergocki. Od początku swojej kariery Robert Świergocki jest związany z branżą Assistance i likwidacji szkód. Pracę rozpoczął w 1999 roku Europ Assistance, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego & IT, rozwijał sprzedaż ecommerce oraz realizował projekty na terenie pribałtyki i Ukrainy.

Menedżer z pokolenia X szuka pracy

Menedżerowie z pokolenia X mogą być synonimem sukcesu osiągniętego w Polsce po transformacji ustrojowej. Jednocześnie jednak, ci sami ludzie bywają zupełnie zagubieni, kiedy tracą pracę. A takie sytuacje będą zdarzały się coraz częściej, szczególnie że pracownicy z pokolenia Y chętnie ich zastąpią.

Jak otworzyć gabinet dietetyczny?

Otwierając własny gabinet, dietetyk siłą rzeczy staje się także przedsiębiorcą. Do jego zakresu obowiązków, oprócz kontaktu z pacjentami, dochodzi załatwianie formalności związanych z prowadzeniem firmy. Od czego zacząć? Poniżej kilka praktycznych wskazówek.

Polscy dietetycy od lat starają się, aby wzorem innych państw europejskich ich zawód został wreszcie uregulowany prawnie. Dzisiaj praktycznie każda osoba, również bez odpowiednich kwalifikacji, może otworzyć swój gabinet i doradzać w kwestii żywienia. To nie tylko obniża prestiż profesji, ale przede wszystkim – stanowi realne zagrożenie dla zdrowia pacjentów.

Regulacja zawodu dietetyka – czy jest szansa na przełom w prawie?

Public Relations

Oświadczenie Rady Etyki Public Relations w sprawie roli public relations w marketingu oraz współpracy specjalistów PR z influencerami i blogerami.

Najlepsze melodie stylizacji - Roksana Węgiel

ROKSANA WĘGIEL – pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior została Ambasadorką marki ST.RIGHT, dedykowanej dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym. Brand należy do firmy St. Majewski, największego producenta artykułów szkolnych na polskim rynku, działającego nieprzerwanie od 130 lat!

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.