Biokominek Chantico fire SonoŚwięta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Staramy się, aby nastrój w tych dniach był wyjątkowy, dlatego stosujemy rozmaite dekoracje, ozdoby, gotujemy świąteczne potrawy. Nieodłącznym elementem Gwiazdki są także prezenty, które cieszą nie tylko dzieci. Co warto kupić, aby skorzystała na tym cała rodzina? Mamy pomysł na wyjątkowy prezent świąteczny, który sprawi przyjemność każdemu!


Chantico Fire to marka ekologicznych kominków, które są wspaniałym pomysłem na prezent gwiazdowy. Wyobraź sobie, że posiadasz uroczy, praktyczny kominek, który możesz przenosić z miejsca na miejsce, bo nie potrzebuje komina, cieszyć się ogniem zawsze, gdy masz ochotę i organizować sesje aromaterapii dla przyjaciół. Kominki Chantico Fire są w pełni bezpieczne dla użytkowników, ponieważ w przeciwieństwie do nieoryginalnych produktów, posiadają liczne certyfikaty jakości oraz atesty. Każdy z kominków posiada szczelny zbiorniczek na płynne paliwo, które zasila ogień, spalając się w zupełnie czysty sposób – bezdymny, bezwonny, bez popiołu i sadzy. Oznacza to, że kominek jest zawsze czysty i świeży, nie wymaga pracochłonnego mycia, usuwania brudu czy pyłu.

Każdy z kominków Chantico Fire prezentuje przemyślane i estetyczne wzornictwo, które stanowi piękną dekorację wnętrza. Kominków nie trzeba maskować ani ukrywać w kącie! Wraz z upływem czasu nie tracą na atrakcyjności, to ich duża zaleta. W świątecznym, zimowy okresie płonący kominek wspaniale zdobi pomieszczenie, ociepla je, nadaje wyjątkową atmosferę przytulności. Żywe płomienie nadają miękkie kształty przedmiotom i meblom, wydobywając z ich ukryte refleksy – wyobraź sobie, jak w świetle kominka połyskują ozdoby choinkowe!

Spraw sobie i swoim bliskim wspaniały prezent świąteczny w postaci praktycznego oraz pięknego kominka Chantico Fire. Ten ekologiczny i bezpieczny produkt będzie towarzyszył Wam przez cały rok, umilając wieczory w gronie rodzinnym i spotkania z przyjaciółmi.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie producenta: www.chanticofire.pl

Przykładowe wnętrza w których zastosowano kominki Chantico fire:

Biokominek Chantico fire Calvados IvoryBiokominek Chantico fire AnthraciteBiokominek Chantico fire AnthraciteBiokominek Chantico fire Frame


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.