Polecamy

Czytaj więcej: Pinterest marketing - jak przypinać, żeby chcieli nas przepiąć?Ponad 360 000 unikalnych użytkowników we wrześniu Prawie 2% zasięgu (Megapanel PBI/Gemius)

Pinterest wystartował w marcu 2010. W sierpniu 2011 trafił na listę "50 Best Websites of 2011" magazynu Time. W grudniu 2011 trafił na listę 10 największych sieci społecznościowych, generując ponad 11 mln odwiedzin w tygodniu (Hitwise). W styczniu 2012 ComScore podał, że Pinterest miał 11,7 mln unikalnych użytkowników. Jest pierwszą stroną, która przekroczyła liczbę 10 mln użytkowników w tak krótkim czasie. Dla porównania, w maju ubiegłego roku witryna odnotowała około 400 tys. wejść z komputerów znajdujących się na terenie USA. Jak podaje TechCrunch serwis generuje więcej ruchu na witryny docelowe niż YouTube, Google+ i LinkedIn razem wzięte.

Skuteczny m-biznes - nowoczesne wsparcie sprzedaży z wykorzystaniem rynku nowych mediów i technologii
12.04.2013r., Warszawa

Zapraszamy do udziału w nowatorskim szkoleniu SKUTECZNY M-BIZNES. Połączenie elementów nowoczesnej wiedzy biznesowej i wiedzy z zakresu praktycznego wykorzystania rynku nowych mediów i technologii.

Czytaj więcej: Skrzywdzone - prawdziwe historie Polecamy nową serię książek wydawnictwa Amber. Książki wybrane przez Amber do specjalnej kolekcji „Skrzywdzone – prawdziwe historie” to wspomnienia, których autorami są ludzie okrutnie doświadczeni przez los. Wszystkie tytuły: „Płacz niemymi łzami” – Joe Peters, „Chłopiec, którego nikt nie kochał” – Watson Casey, „Tylko nie mów mamie” – Toni Maguire, „Sprzedana” - Sophie Hayes,  „Mama kazała mi chorować” – Julie Gregory cechuje wysoki ładunek emocjonalny przekazany przez autorów, którzy swoje wstrząsające historie potrafili po latach przelać na papier.

Czytaj więcej: „POD PRESJĄ” JERZEGO DUDKA: NOWOCZESNY PORADNIK O TYM, JAK WYTRZYMAŁOŚĆ PSYCHICZNA POMAGA ZWYCIĘŻAĆ

9 maja do księgarni trafiła najnowsza książka autorstwa Jerzego Dudka i psychologa sportowego Pawła Habrata zatytułowana „Pod presją”. To nowoczesny poradnik, pokazujący, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, wzmacniać drużynę i zamieniać porażki w sukces. Książka powstała w oparciu o doświadczenia Jerzego Dudka z największych piłkarskich aren oraz Pawła Habrata z codziennej pracy psychologa sportu.

Według autorów stres dotyka nie tylko sportowców, ale każdego z nas,  a umiejętność radzenia sobie z nim zapewnia powodzenie także w trudnych sytuacjach w życiu codziennym. Treść wzbogacona jest zdjęciami z Mistrzostw Świata FIFA™ z 2010 roku, a także z prywatnego archiwum piłkarza, oraz archiwalnymi depeszami PAP i fragmentami bloga Jerzego Dudka.

Najbardziej romantyczny alkohol to szampan, a na kolację we dwoje panowie powinni założyć smoking-tak wynika z ostatnich badań. To ważna wskazówka dla mężczyzn przed Dniem Kobiet.

Czytaj więcej: Dowody Miłości od InPostCzym dla nas jest miłość? Dla jednych to uśmiech, bicie serca drugiej osoby, dla dźwięk ulubionej muzyki, czy zapach piłkarskiej murawy. Bo miłość to pasja, nadająca naszemu życiu sens. InPost w swojej walentynkowej akcji zachęca do tworzenia "Dowodów Miłości", umieszczanie w nich dedykacji, zdjęć i filmów. Wszystko po to, aby stały się one trwałym dowodem naszego uczucia.

Czytaj więcej: Miłość na talerzu14 luty to wyjątkowy dzień dla ludzi zakochanych, czas wyznań miłosnych. Tradycja walentynkowa pojawiła się w Polsce w latach 90 XX wieku. Przybyła z kultury francuskiej i krajów anglosaskich oraz z kultem św. Walentego, którego wspomnienia liturgiczne w kościele katolickim przypadają na ten dzień.

Czytaj więcej: Girlany Cable&Cotton - pomysł na lampki przez cały rok

Dekoracyjne girlandy Cable&Cotton to oryginalny pomysł na udekorowanie domu przez cały rok. Rozświetlone kule pozwalają stworzyć we wnętrzu ciepłą, nastrojową atmosferę. Szeroki wybór spośród różnych kolorów umożliwia dobranie idealnego wzoru, zarówno do eleganckiego salonu, jak i wesołego, dziecięcego pokoju. Ozdobne kule można przymocować do ściany, opleść poręczę, ułożyć w misie lub udekorować świąteczny stół. Wszystko zależy od naszej wyobraźni!

Czytaj więcej: Świat horoskopówOkres przełomu roku to najlepszy czas na wróżenie, stawianie horoskopów, kart tarota i innych podobnych praktyk. Chcemy wiedzieć jaki będzie kolejny rok, czy nasze plany powiodą się, czy pojawi sie w końcu długo wyczekiwana miłość.

Ona24.eu - All rights reserved.