Juicy English - Jedno słówko każdego dniaWiększość z nas uczy się języków obcych. Stosujemy różne metody nauki, czasami kilka jednocześnie. Uczestniczymy w kursach językowych, wykorzystujemy e-learning, płyty, mp3 i inne techniczne nowinki. Im więcej metod stosujemy tym szybciej możemy osiągnąć cel.

Niemal od początku gdy pojawił się internet istnieją różnego rodzaju strony oferujące nam pomoc w nauce języka obcego. Ich poziom oraz zakres jest bardzo różny. Funkcjonują zarówno interaktywne słowniki on-line jak i całe platformy e-learningowe. Pewną część rozwiązań zajmują newslettery oferujące różnorodną treść związaną z nauką języka obcego. Od najprostszych gdzie w ramach usługi cyklicznie otrzymujemy słówko do nauczenia się po bardziej zaawansowane gdzie w naszej skrzynce email otrzymujemy całą lekcję.


Jedną z tego typu usług, która pojawiła się właśnie na naszym rynku jest Juicy English - „Słówko dnia” dostępna na stronie: http://juicy-english.com. Jest to bardzo ciekawa całkowicie bezpłatna usługa, która codziennie pomaga zaznajomić się z ciekawym słówkiem. Autorzy newslettera codziennie przeglądają prasę anglojęzyczną i wybierają jeden fragment artykułu w którym znajduje się interesujące słówko. Dzięki takiemu innowacyjnemu podejściu, każdy kto zapisze się do Juicy English uczy się nowego słówka widząc je w kontekście prawdziwego artykułu prasowego. „Słówko dnia”, to także tłumaczenie „słówka” w języku angielskim i polskim, transkrypcja oraz wymowa nagrana przez  native-speakera.

Systematyczna nauka języka przy wykorzystaniu wielu dostępnych metod nauki jest jedną z najlepszych metod na zwiększenie efektywności nauki języka obcego.


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.