InPost ukochane miastoCzym dla nas jest miłość? Dla jednych to uśmiech, bicie serca drugiej osoby, dla dźwięk ulubionej muzyki, czy zapach piłkarskiej murawy. Bo miłość to pasja, nadająca naszemu życiu sens. InPost w swojej walentynkowej akcji zachęca do tworzenia "Dowodów Miłości", umieszczanie w nich dedykacji, zdjęć i filmów. Wszystko po to, aby stały się one trwałym dowodem naszego uczucia.

Zadaniem Fanów jest umieszczenie na Fanpage'u u Paczkomatów na Facebook.com wszystkiego co przypomina fantastyczne chwile. Najciekawsze propozycje zostaną uwiecznione na 3 tysiącach prawdziwych dowodów i staną się unikalną pamiątką wspaniałych chwil. Autor najlepszego dowodu, wyjedzie wraz z partnerem na romantyczną podróż do Paryża. Poza tym najpiękniejsze "Dowody Miłości" za zgodą autorów zostaną uwiecznione na serii znaczków pocztowych.

Organizowana przez nas akcja ma większą wartość niż nagrody, które można w niej zdobyć. Zachęca do dzielenia się pozytywnymi emocjami i doświadczeniami. Buduje społeczność ludzi pełnych pasji i radości życia. Miłość uskrzydla i jest najbardziej ekologicznym z paliw. Jeśli płynie w naszych żyłach, warto się nią podzielić, by się mnożyła. Byłoby fajnie gdyby Dowody Miłości stały się inspiracją do ujawnienia w Polsce pokładów miłości większych niż złoża gazu i łupków” - mówi kierująca projektem Małgorzata Nieciecka, Digital Media Manager w InPost.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.