Artykuł Z Sukcesji do Nowego Jorku napisany przez dnia 02 październik 2017.

To już pewne! Prestiżowy konkurs Fresh Faces World zawita do Łodzi 29 października w trakcie trwania pierwszej edycji Fashion Industry Days w Sukcesji, gdzie odbędzie się jego casting regionalny. Mężczyźni i kobiety w wieku od 14 do 23 lat powalczą o przepustkę do finału konkursu w Warszawie, w którym nagrodę główną stanowić będzie wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Association). Dodatkowo, zwycięzca weźmie udział w sesjach zdjęciowych w prestiżowym magazynie modowym Cosmopolitan oraz słynnym Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

Fresh Faces World to konkurs modelingowy umożliwiający uczestnikom zdobycie doświadczenia oraz zrobienia pierwszych kroków w kierunku podpisania międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie. Poza licznymi nagrodami rzeczowymi, zwycięzca finałowego etapu konkursu zdobędzie możliwość wyjazdu do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na prestiżową rywalizację w konkursie IMTA. W swojej historii konkurs wypromował wiele młodych talentów, wśród nich Alexę Łuczak, aktualną ambasadorkę Fresh Faces World pochodzącą z Łodzi. Modelka ma za sobą współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs i Gucci.

Z Sukcesji do Nowego Jorku

W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14. a 23. rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 172 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 186 cm. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą czarnego ubioru, w tym: koszulki na ramiączka, leginsów, czarnych szpilek oraz stroju kąpielowego lub bokserek.

W jury castingu zasiądą:

  1. Maggie Haese - prezes Magteam Model Management i właścicielka Fresh Faces World.
  2. Michał Starost - jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
  3. Karina Wojciechowska – była modelka, Miss Polonia 1991, ekspertka zasad savoir vivre, dyplomacji, stylizacji, dobrego wizerunku.
  4. Patryk Wojciechowski – młody projektant pochodzący z Gdyni, absolwent projektowania ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finalista drugiej edycji Project Runway.
  5. Aneta Larysa Knap - projektantka, prekursorka połączenia tradycji z nowoczesnością w branży odzieżowej twórczyni min. kierpcy na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenice.

Organizatorem konkursu jest Magteam Model Management - amerykańska agencja modelingowa z biurem zlokalizowanym w Polsce. Po 2 latach działalności Fresh Faces World osiągnął wymiar globalny pozyskując prestiżowych patronów medialnych z branży modowej, m.in.: Harper’s Bazaar .pl, Cosmopolitan, Joy, Wp .pl, telewizję Fashion One oraz portal modelingowy Promodels.

Casting do Fresh Faces World odbędzie się 29 października od godz.: 9:00 (Rejestracja).

Nabór będzie się odbywał w trakcie pierwszej edycji Fashion Industry Days w Sukcesji. Wydarzeniu, które swoją formułą promuje modę, najnowsze trendy oraz projektantów z całego kraju. Program imprezy składać się będzie z trzech kluczowych elementów: „Runway”, czyli pokazów kolekcji znanych, ale również początkujących projektantów, „Atelier” – strefy wystawienniczo-handlowej, w której można będzie nabyć autorskie projekty ubrań i dodatków oraz wydarzeń towarzyszących, na które złoży się cykl spotkań z projektantami, warsztaty oraz szkolenia.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.