Artykuł Masaż punktów młodości TSUBOKI z aktywną pielęgnacją już w Polsce! napisany przez dnia 09 grudzień 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: YONELLE Zwolińska Beauty Institute, YONELLE, Zwolińska Beauty Institute, TSUBOKI, masaż, Instytut Dermika Salon&Spa.

YONELLE Zwolińska Beauty Institute

Absolutna nowość wśród kosmetycznych masaży twarzy! Masaż punktów młodości TSUBOKI z aktywną pielęgnacją już w Polsce! YONELLE Zwolińska Beauty Institute, jako pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, zaprasza na wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący masaż TSUBOKI na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry.

TSUBOKI to masaż punktów młodości – specyficznych miejsc w obrębie twarzy, głowy, szyi i karku,  których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i wizualnie odmładza wygląd. Masaż zapewnia efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie.

TSUBOKI

TSUBOKI YONELLE Zwolińska Beauty Institute

TSUBOKI jest kompleksowym masażem wielopoziomowym, odpowiednim zarówno dla kobiet oraz mężczyzn, którzy chcą poczuć się dobrze zarówno w aspekcie wyglądu zewnętrznego, jak i wewnętrznej harmonii.

TSUBOKI oparty jest na wyrafinowanych technikach masażu i stanowi współczesne podejście do teorii meridianów, która sięga do doświadczeń tradycyjnej medycyny wschodniej sprzed tysięcy lat. TSUBOKI łączy techniki ANMA (oryginalny, tradycyjny masaż japoński), akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach w obrębie twarzy, szyi, głowy i karku, drenażu limfatycznego i masażu współczesnego.

Nazwa TSUBOKI powstała ze złożenia dwóch słów:

  • TSUBO = punkty akupresurowe znajdujące się wzdłuż meridianów, które mają istotny wpływ na przepływ energii Ki i cały organizm
  • KI = energia przepływająca przez meridiany

TSUBOKI oznacza ucisk punktu akupresurowego w celu usprawnienia przepływu energii ki w meridianach.

Poprzez wykorzystanie wyrafinowanych technik TSUBOKI gwarantuje unikatową skuteczność widoczną już po pierwszym zabiegu:

  • widoczny efekt liftingu,
  • stymulację funkcji komórek i odmłodzenie wyglądu,
  • efekt wygładzenia i zapobiegania powstawaniu zmarszczek,
  • uczucie wyjątkowego relaksu, odprężenia i wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia.

Czas trwania masażu: 30 minut

Doskonałym uzupełnieniem masażu TSUBOKI jest połączenie go w zabiegu ze specjalnie opracowanymi preparatami kosmetycznymi, które dają dodatkowe, spektakularne efekty.
Czas trwania zabiegu: 60 minut

Anne Parry

Anne Parry

TSUBOKI

TSUBOKI

YONELLE Zwolińska Beauty Institute

YONELLE Zwolińska Beauty Institute kolejny, trzeci autorski projekt Jolanty Zwolińskiej - kreatorki kosmetycznych marek sukcesu. Nowatorska, spójna koncepcja beauty powstała na bazie bogatego doświadczenia, osiągnięć najnowszej światowej wiedzy kosmetologicznej i współpracy z uznanymi ekspertami z zakresu kosmetyki, pielęgnacji i medycyny estetycznej.

W połowie października 2011r. YONELLE Zwolińska Beauty Institute zainaugurował swoją działalność, powstał Salon i Medispa na warszawskim Żoliborzu. Miejsce, od 9 lat bardzo dobrze znane jako pierwszy Instytut Dermika Salon&Spa, przeszło kompletną metamorfozę. Zmieniło nie tylko nazwę, wnętrze i wyposażenie, ale także zaprezentowało innowacyjne i absolutnie niepowtarzalne menu zabiegowe. Gwarancją kontynuacji tego, co najlepsze jest dotychczasowy zespół specjalistów.

YONELLE Zwolińska Beauty Institute
ul. Gen. J. Zajączka 9a
01-518 Warszawa
https://www.yonelle.pl/.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.