Artykuł Dermika debiutuje z kinesiotapingiem w kremach napisany przez dnia 09 październik 2017.

Dermika debiutuje z kinesiotapingiem w kremach

Firma kosmetyczna wprowadza na rynek nową linię kremów przeciwzmarszczkowych In-Tense, bazującą na technologii kinesiotapingu. Debiutowi produktu towarzyszy kampania reklamowa, za której obsługę odpowiada dom mediowy UM (IPG Mediabrands).

 

Na rynku debiutuje jedna z największych nowości technologicznych w kosmetologii – seria kosmetyków In-Tense marki Dermika (Orkla Care SA). W produkcji kremów In-Tense wykorzystano technologię napinających mikrotaśm, czyli tzw. kinesiotaping. Cała seria kremów Dermika In-Tense charakteryzuje się kompleksowym działaniem przeciwzmarszczkowym. Preparaty znacząco poprawiają właściwości skóry, jej nawilżenie, elastyczność i jędrność, które są kluczowe w redukcji głębokich, już utrwalonych zmarszczek.

Wprowadzeniu nowej linii preparatów towarzyszy kampania reklamowa. Za planowanie i zakup mediów dla wszystkich działań marketera odpowiada agencja mediowa UM (grupa IPG Mediabrands). Kreację materiałów prasowych i digitalowych przygotowała firma Hand Made.

W ramach promocji zaplanowano kampanię w prasie (komunikacja w tytułach z segmentu lux, w tym w m.in. „Twój Styl”, „Pani”) oraz kampanię odsłonową i działania contentowe w mediach online (serwisy kobiece: m.in. kobieta.wp.pl, ofeminin.pl, styl.pl).


Przeczytaj także: Hydroface ™ na zmarszczki.


Działania promocyjne potrwają do grudnia br. Nowa linia produktów Dermika In-Tense obejmuje: wygładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień, ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na noc oraz wygładzający krem- żel przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc. Wszystkie preparaty przeznaczone są do pielęgnacji skóry dojrzałej.

Dermika wyzwala twoje piękno

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.