Artykuł LAVAZZA A MODO MIO na pokazie Agaty Wojtkiewicz napisany przez dnia 26 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: LAVAZZA A MODO MIO, LAVAZZA, Agata Wojtkiewicz, „6 a.m.”, Fashion Week Poland.

LAVAZZA A MODO MIO

Marka LAVAZZA A MODO MIO została partnerem pokazu najnowszej kolekcji genialnej projektantki Agaty Wojtkiewicz w ramach jesiennej edycji Fashion Week Poland. Jak się okazuje, połączenie mody na najwyższym poziomie oraz wyśmienitej kawy to doskonały pomysł na pobudzenie zmysłów i to nie tylko tych smakowych.

LAVAZZA A MODO MIO - logo

Jesienna edycja Fashion Week Poland to jedno z największych wydarzeń modowych w naszym kraju. Tydzień wypełniony wystawami i pokazami projektantów, zarówno tych znanych i cenionych, jak i tych stawiających pierwsze kroki w zawodzie, z pewnością dostarczy wielu wrażeń.

Pokaz jednej z najzdolniejszych polskich projektantek Agaty Wojtkiewicz, będzie zwieńczeniem łódzkiego Fashion Week. Znamienici goście, zaproszeni na pokaz projektantki, będą mieli okazję skosztowania doskonałej kawy LAVAZZA, która pobudzi ich zmysły i stworzy odpowiedni nastrój w trakcie modowego show. Takie połączenie mody, designu i kawy nie jest przypadkowe. Profesjonalny system LAVAZZA A MODO MIO to efektowne wzorniczo ekspresy oraz wyśmienity smak świeżo palonej kawy LAVAZZA, zamkniętej w kapsułkach. To najszybszy i najprostszy sposób na samodzielne przygotowanie prawdziwego, włoskiego espresso.

„6 a.m.” to tytuł najnowszej kolekcji Agaty Wojtkiewicz, przywodzący na myśl poranek, który wraz z filiżanką przepysznej kawy, w cudowny sposób budzi nas do życia i wprawia w dobry nastrój. Jak zapewnia projektantka, takich emocji doświadczymy w trakcie jej pokazu, już w najbliższą niedzielę, 30 października o godzinie 17:00. Tymczasem już teraz możemy powiedzieć - moda na kawę nieustannie trwa.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.