Artykuł Franke wspiera Unicef napisany przez dnia 11 maj 2011.

unicefW tym roku firma  Franke świętuje 100 lecia swojego istnienia. Pierwsze stulecie, jak podkreślają wszyscy przedstawiciele koncernu. Wiara w przyszły sukces, wynika z solidnych fundamentów, zbudowanych w przeszłości. W ramach obchodów, tak wyjątkowego jubileuszu firma Franke nie przypadkiem została partnerem Unicefu. To dzieci są naszą wspólną przyszłością i to w niej będziemy żyć i realizować swoje kolejne zamierzenia. W ramach współpracy z Unicefem, Franke nie tylko wspiera tę organizację finansowo, ale także przekazuje zestawy urządzeń, jako wyposażenie placówek na całym świecie.


Spirit of Franke The First 100 YearsZarząd koncernu Franke, a szczególnie właściciel firmy – Michael Pieper wierzy, że przyszłość opiera się na dziedzictwie przeszłości, a we Franke wszyscy z dumą patrzą na swoją przeszłość. „Przez 100 lat prowadzenia działalności nauczyliśmy się jak realizować własne cele w oparciu o perspektywiczną strategię, która inspiruje naszych pracowników i zapewnia przewagę rynkową, pomimo wielu trudnych dekad i wyzwań, które szczęśliwie udało się pokonać” – podkreśla Pan Pieper.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.