Agencja Marketingowa Estoria pl

Czytaj więcej: Agencja Estoria dla Franke Polska.Agencja Marketingowa Estoria.pl

ul. Pelplińska 21
01-683 Warszawa
Tel: 22/8392129

Czytaj więcej: Marek Szymański dyrektorem regionalnym Europy Wschodniej Franke GroupOd 1 marca 2016 Marek Szymański Prezes Zarządu Franke Polska objął stanowisko dyrektora rozszerzonego regionu Europy Wschodniej. W skład nowego regionu weszły kraje: Rosja, Kazachstan, Białoruś, Polska, Czechy, Słowacja i Ukraina.

Czytaj więcej: Bateria KWC ZOE zwycięzcą w konkursie Top Design Award 2016!

Podczas uroczystej gali, poznaliśmy Laureatów 8. edycji konkursu Top Design Award 2016. Wśród zwycięzców znalazła się bateria kuchenna ZOE szwajcarskiej marki KWC, należącej do koncernu Franke. Jury doceniło oryginalne wzornictwo baterii będące idealną syntezą estetyki i innowacji.

Czytaj więcej: Wybieraj technologie przyjazne środowisku, obniż rachunki za prąd

Jakie urządzenia AGD najlepiej sprawdzą się w kuchni? Funkcjonalne, estetyczne czy energooszczędne? Odpowiedź jest prosta. Wybierajmy sprzęty, które łączą wszystkie te cechy.
AGD z najnowszej oferty Franke są ergonomiczne, charakteryzują się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem i co ważne, producent oferuje swoim Klientom szereg rozwiązań, które przyczyniają się do oszczędności energii i pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Czytaj więcej: Złote Ville 2016 dla KWC ZOE

Jest nam bardzo miło poinformować, że bateria kuchenna KWC ZOE została właśnie laureatem konkursu Złote Ville 2016, w kategorii armatura. To już kolejne wyróżnienie dla ZOE, które dla producenta jest potwierdzeniem, że jego produkt spełnia najwyższe standardy wzornicze i użytkowe. Dla konsumenta oznacza, że dokonuje on właściwego wyboru.

Czytaj więcej: Nowa odsłona linii Crystal marki Franke Nowa odsłona linii Crystal marki Franke. Odświeżona linia piekarników i kuchenek mikrofalowych Crystal marki Franke osiągnęła właśnie kolejny poziom elegancji i zaawansowania technologicznego. Subtelne zmiany stylistyki sprawiają, że urządzenia doskonale wpisują się w nowe standardy wzornicze, gdzie dominują klasyczne, proste formy i wykończenia ze szkła oraz stali szlachetnej. Natomiast dodatkowe funkcje poprawiają komfort użytkowania.

Czytaj więcej: Praktyczna czerń czy subtelna biel?Praktyczna czerń czy subtelna biel? Nowe kolory baterii KWC ZOE. Czarny i biały to prawdziwy hit w aranżacji wnętrz. KWC wie o tym doskonale, dlatego do palety barw baterii ZOE dołączyły te dwa modne kolory, które znakomicie wpisują się zarówno w nowoczesną stylistykę z przewagą stali szlachetnej jak i przytulne wnętrza, wykończone drewnem.

Czytaj więcej: Franke wspiera UnicefW tym roku firma  Franke świętuje 100 lecia swojego istnienia. Pierwsze stulecie, jak podkreślają wszyscy przedstawiciele koncernu. Wiara w przyszły sukces, wynika z solidnych fundamentów, zbudowanych w przeszłości. W ramach obchodów, tak wyjątkowego jubileuszu firma Franke nie przypadkiem została partnerem Unicefu. To dzieci są naszą wspólną przyszłością i to w niej będziemy żyć i realizować swoje kolejne zamierzenia. W ramach współpracy z Unicefem, Franke nie tylko wspiera tę organizację finansowo, ale także przekazuje zestawy urządzeń, jako wyposażenie placówek na całym świecie.

Czytaj więcej: Sympatyczny prezent w wiosennej promocji De’Longhi

Uśmiechnięty chłopiec i jego pluszowy miś, obaj z wąsami po wypiciu mleka są bohaterami spotu reklamującego  automatyczny ekspres do kawy De’Longhi ECAM 23.450. „Decyzję o takim profilu naszej promocji wiosennej podjęliśmy jednogłośnie, po obejrzeniu po raz pierwszy telewizyjnego spotu reklamowego, w którym pojawia się chłopiec razem z misiem – tłumaczy Sandra Świderska – Brand Manager marki De’Longhi w Polsce.”

Czytaj więcej: Agencja Estoria dla Franke Polska.Od marca 2011 Agencja Estoria.pl odpowiada za kompleksową obsługę PR dla marki Franke i Eisinger na rynku polskim. Szwajcarska firma Franke produkuje i sprzedaje zlewozmywaki i baterie kuchenne,  okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków kuchennych.

Ona24.eu - All rights reserved.