Proste rzeczy przynoszą wielkie efekty!

Filmowy pokaz produkcji studia Disney/Pixar „Auta 2” dla dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. W dniu 30 czerwca w warszawskim kinie Cinema City – Arkadia odbył się charytatywny pokaz filmowy zorganizowany przez Fundację Oriflame dla dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Okazją do spotkania była premiera filmu „Auta 2”, jednej z najlepszych superprodukcji studia Disney/Pixar ostatnich lat. W spotkaniu udział wzięło ponad 200 dzieci z rodzicami zastępczymi. Wśród gości specjalnych byli m.in. Marta Kuligowska oraz Marianna Tomaszko.

Rodziny zastępcze borykają się z wieloma problemami. Jednym z nich jest zapewnienie swoim podopiecznym różnorodnych atrakcji. Często zwykłe wyjście do kina może być zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Dlatego też Fundacja Oriflame w ramach programu a KuKu, zorganizowała zamknięty pokaz, uwielbianej przez wszystkie dzieci serii „Auta” - filmu
„Auta 2”. Partnerem pokazu była firma Oriflame i New Age Media.

Film „Auta 2” cieszył się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed premierą. Mnóstwo dzieci nie mogło się doczekać obejrzenia kontynuacji przygód głównych bohaterów - Zygzaka i poczciwego Złomka.

Wyprawa do kina dla wielu dzieci była ogromną atrakcją. Mogły nie tylko zobaczyć wyjątkowy film, ale także porozmawiać i pobawić się ze swoimi rówieśnikami. Zobaczyć, że nie są same i mogą liczyć na pomoc i opiekę dorosłych. Aby film na długo pozostał w pamięci dzieci, Fundacja przekazała wszystkim widzom akcesoria i kosmetyki Oriflame z wizerunkami bohaterów filmów Disneya.

Pokaz filmu był kolejną atrakcją zorganizowaną dla dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka w ramach działań Fundacji Oriflame i programu a Kuku. Wcześniejsze spotkanie odbyło się w Teatrze Polonia z udziałem aktorki Marii Seweryn, która opowiadała dzieciom o fascynującej pracy w teatrze. Program a KuKu spełnia marzenia dzieci z rodzin zastępczych od 2009 r. Od tego czasu udało się spełnić już ponad 700 dziecięcych marzeń.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.