Artykuł Amrit Kebab Kondratowicza najlepszą restauracją w Polsce napisany przez dnia 13 styczeń 2016.

Adriana Fischgrund - specjalista ds.marketingu i Justyna Sypka Abdulloh - właściciel

Znamy wyniki rankingu Top Restauracja z dowozem 2015 zorganizowanego przez Pyszne.pl. Tytułem Top Restauracji z dowozem 2015 został uhonorowany warszawski Amrit Kebab Kondratowicza, wyłoniony głosami użytkowników serwisu spośród blisko 5 000 restauracji.

Nominowane do tytułu restauracje zostały wyłonione na podstawie opinii konsumentów oddanych na stronie www.pyszne.pl w roku 2015. Tytuł Top Restauracji z dowozem 2015 został przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich ocen oddanych na www.pyszne.pl w 2015 r. oraz liczby głosów zdobytych grudniu w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2015.

Konsumenci, którzy zamawiają jedzenie z dowozem na stronie www.pyszne.pl mogą ocenić restaurację pod względem smaku zamawianych potraw oraz jakości dostawy. Wysoka ocena to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wybór lokalu. „Usługa jedzenia z dostawą wymaga od restauracji dodatkowego zaangażowania. Ranking Pyszne.pl to ukłon w stronę restauracji, które cieszyły się największym uznaniem wśród klientów i przyczyniły się tym samym do sukcesu platformy Pyszne.pl" - mówi Arkadiusz Krupicz, dyrektor i założyciel Pyszne(.pl).

Współzałożyciel serwisu i dyrektor zarządzający Piotr Czajkowski dodaje - „Rynek rośnie w niespodziewanym tempie. Zakładając Pyszne.pl nie spodziewaliśmy się, że biznes będzie się rozwijał rocznie o ponad 180%. Cieszymy się, że naturalną konsekwencją tego rozwoju jest możliwość docenienia najlepszych restauracji w Polsce.” W rankingu, obok zwycięzcy głównego, wyłoniono również top restauracje w kategoriach: kuchnia włoska, polska, turecka, amerykańska, azjatycka. Zwycięzców w pozostałych kategoriach można poznać na stronie https://www.pyszne.pl/best-restaurants.  

Pyszne(.pl) to największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce, działający w ramach międzynarodowej grupy Takeaway(.com). Pyszne(.pl) to blisko 5000 restauracji, setki tysięcy opinii o jakości dostarczanego jedzenia, łatwość zamawiania różnorodnych dań i oszczędność czasu.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.