Artykuł Herbapol rusza z nową kampanią! napisany przez dnia 02 marzec 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: zaparcia, Herbapol.

herbapolJedne z najstarszych i najbardziej cenionych zakładów zielarskich w Polsce, czyli Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A, ruszają z relaunchem marki Alax, ziołowego preparatu na zaparcia. Kampania obejmuje: kreację strony internetowej, wsparcie marki w internecie, a również aktywność z zakresu ATL, BTL i PR. Działania potrwają do końca kwietnia 2012 roku.

Kampania ma na celu odświeżenie wizerunku i wzrost świadomości marki Alax, także zwrócenie uwagi odbiorców na problematykę zaparć i pokazanie sposobów na skuteczną walkę z tym schorzeniem. Istotnym aspektem kampanii jest promowanie regularnej aktywności fizycznej, czy  odpowiedniej diety.

Hasłem  działań jest : "Szkoda czasu na siedzenie", motywem przewodnim zaś symbol tronu, wykorzystywany we wszystkich materiałach wizualnych towarzyszących kampanii. Platformą działań jest stworzony specjalnie mini site www.nazaparcie.pl, na którym znajdują się informacje nie tylko na temat Alaxu, ale przydatne informacje dotyczące zaparć oraz porady dietetyka, jak z nimi walczyć.

Kampania ATL obejmuje nośniki OOH, reklamy w prasie kobiecej i  branżowej, skierowanej do lekarzy i farmaceutów, a także spoty reklamowe emitowane w radiu RMF FM oraz RMF Maxx.  W ramach działań BTL, przygotowano materiały POS skierowane do aptek m.in bilonownice i torby reklamowe Alax.

Za koncepcję kampanii, promocję materiałów ATL, BTL i POS odpowiedzialna jest agencja SALES LINK, wsparcie PR kampanii zapewnia TBWA PR (obie spółki należą do Grupy TBWA). Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialne są Poznańskie Zakłady Zielarskie  Herbapol S.A., dom mediowy MPG. Relacjami z aptekami internetowymi zajmuje się agencją Freshpharma.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.