\SALES LINK

SALES LINK  jest strukturą organizacyjną  agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska. \SALES LINK  funkcjonuje w ramach struktury TEQUILA\Polska jako niezależny brand od 2004 realizując projekty field marketingowe, wykorzystując działania i narzędzia pozwalające na bezpośrednią prezentację produktu lub marki konsumentowi i wywołanie u niego impulsu zakupowego. \SALES LINK współpracuje również przy kompleksowych kampaniach z TEQUILA/Polska odpowiadając za działania z zakresu marketingu terenowego.
W portfolio \SALES LINK znajdują się takie marki jak: Tyskie, Burn, Colgate, Knorr, Nivea, Axe, Żubr, Empik i inne.

Agencja field marketingowa SALES LINK oraz Fast Forward podpisały umowę o współpracy z firmą Polar Technologies Europe, jednym z czołowych europejskich producentów i dostawców śniegu z przeznaczeniem m.in. na eventy outdoorowe. SALES LINK i Fast Forward zyskały tym samym status wyłącznych przedstawicieli Polar Technologies Europe na Polskę i region Europy Środkowo-Wschodniej. Porozumienie zawarte przez firmy ma charakter długoterminowy.

W sobotę 17 marca 2012 roku odbędzie się konferencja "Soczysta marka narodowa, czyli jak ugryźć temat brandingu państw" - organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej "Moderator". Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego gościć będzie wybitnych naukowców, specjalistów i najlepszych ekspertów zajmujących się tematyką brandingu narodowego.

Czytaj więcej: Sales Link dalej z BridgestoneAgencja field marketingowa SALES LINK już kolejny rok będzie współpracowała z marką Bridgestone-największym na świecie producentem opon i wyrobów gumowych.Agencja prowadzi program biznesowy dla Bridgestone, obejmujący między innymi obsługę serwisu internetowego dedykowanego partnerom firmy, akcje sprzedażowe, szkolenia oraz eventy i wydarzenia specjalne.

Agencja field marketingowa \SALES LINK będąca częścią TEQUILA\Polska kolejny rok będzie realizować projekty dla czołowego producenta opon - firmy Bridgestone.

Czytaj więcej: Lorenz Snack - World Solidnym Pracodawcą RokuLorenz Snack – World, jeden z wiodących producentów na polskim rynku FMCG został uhonorowany tytułem Solidny Pracodawca Roku 2009 w VI edycji konkursu organizowanego pod patronatem dziennika Rzeczpospolita. Jury konkursu doceniło przyjazną pracownikom politykę personalną firmy oraz szeroki wachlarz działań wspierający rozwój zatrudnionych osób.


Czytaj więcej: Lorenz Snack-WorldLorenz Snack-World, z siedzibą główną w Neu-Isenburgu w Niemczech, jest wiodącym producentem słonych przekąsek, od lat należącym do europejskiej czołówki firm z tej branży. Produkty z logo Lorenz sprzedawane są w 80 krajach na całym świecie. Polska spółka Lorenz Snack-World, z siedzibą w Sadach k. Poznania, zatrudnia ponad 1200 osób. W portfolio firmy znajdują się tak doskonale znane na polskim rynku marki jak: Crunchips, NicNac’s, Chio, Naturals, Peppies, Curly, Chipsletten czy Lajkonik. Udział w rynku systematycznie rośnie – w zeszłym roku wzrósł o kolejne 7 punktów procentowych.

Czytaj więcej: Wasabi dla zuchwałychLorenz Snack - World, wprowadza na rynek nowy produkt - orzeszki ziemne w chrupiącej skorupce o smaku japońskiego chrzanu Wasabi.  To kolejna po Nic Nac’s marka z portfolio Lorenz Snack - World na wartym ponad 150 mln PLN rynku  orzeszków.
„Badania pokazują, że nasi konsumenci poszukują nowych smaków, coraz częściej kierując się w stronę kuchni orientalnej a w szczególności japońskiej. Olbrzymi sukces sushi na polskim rynku jest tego najlepszym dowodem. Każdy miłośnik tej potrawy wie, że nie ma dobrego sushi bez wasabi. Pokazujemy, że wasabi to także świetna przekąska w połączeniu z orzeszkiem ziemnym” - mówi Ziemowit Walczak, Marketing Manager odpowiedzialny za kategorię orzechów.

 

Czytaj więcej: Chata Polska i SALES LINK wysyłają na majówkę.\SALES LINK będący częścią agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska, po raz kolejny realizuje akcję dla klientów Chaty Polskiej. Głównym nagrodami w zabawie „Majówka z Chatą Polską” są rodzinne wyjazdy do nadmorskiego kurortu. Koncepcję i mechanizm konkursu w całości zaprojektował \SALES LINK, który zajmie się także pełną obsługą akcji. Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać zakupów w Chacie Polskiej za minimum 20 PLN, a następnie w formie SMS-a, nieprzekraczającego 160 znaków, opowiedzieć o ulubionej formie spędzania majówki. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają 3 nagrody główne: rodzinne weekendy w hotelu Senator koło Kołobrzegu o wartości 2500 PLN każdy. Dodatkowo do wygrania jest 200 koszy piknikowych.

 

Czytaj więcej: \SALES LINK i Bridgestone nagradzają podwójnie\SALES LINK i Bridgestone nagradzają podwójnie. Ruszył konkurs „Razem po Nagrody” realizowany przez \SALES LINK, field marketingowe ramię agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska, dla czołowego producenta opon Bridgestone w ramach biznesowego programu partnerskiego „Bridgestone Partners”. Celem programu jest budowanie trwałych relacji Bridgestone z partnerami handlowymi i pomoc w rozwijaniu ich działalności. W konkursie nagradzani są zarówno klienci ostateczni jak i partnerzy Bridgestone. W konkursie „Razem po Nagrody” udział wziąć może każdy, kto zdecyduje się kupić komplet opon letnich Firestone w jednym z punktów sprzedaży partnerów Bridgestone. Wystarczy wziąć ulotkę konkursową i do namalowanych opon dorysować samochód swoich marzeń. Rysunek należy wysłać wraz z dowodem zakupu na adres organizatora. Na autorów najciekawszych prac co tydzień czeka voucher wakacyjny o wartości 3000 PLN oraz grille Firestone w sam raz na piknik w gronie przyjaciół i rodziny.

 

Ona24.eu - All rights reserved.