Artykuł Chata Polska i SALES LINK wysyłają na majówkę. napisany przez dnia 24 maj 2010.

Chata Polska\SALES LINK będący częścią agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska, po raz kolejny realizuje akcję dla klientów Chaty Polskiej. Głównym nagrodami w zabawie „Majówka z Chatą Polską” są rodzinne wyjazdy do nadmorskiego kurortu. Koncepcję i mechanizm konkursu w całości zaprojektował \SALES LINK, który zajmie się także pełną obsługą akcji. Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać zakupów w Chacie Polskiej za minimum 20 PLN, a następnie w formie SMS-a, nieprzekraczającego 160 znaków, opowiedzieć o ulubionej formie spędzania majówki. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają 3 nagrody główne: rodzinne weekendy w hotelu Senator koło Kołobrzegu o wartości 2500 PLN każdy. Dodatkowo do wygrania jest 200 koszy piknikowych.

 

Koncepcję i mechanizm konkursu zaprojektował \SALES LINK. Ponad to zajął się także kreacją
i produkcją materiałów promocyjnych akcji oraz wszelkimi kwestiami technicznymi, prawnymi
i logistycznymi.

Konkurs „Majówka z Chatą Polską” jest komunikowany przez materiały POS w miejscach sprzedaży oraz na stronie internetowej www.chatapolska.pl. Akcje wspierają m.in.: Coca Cola, Wedel, Winiary, Tyskie, Rama , Lipton i inne. Konkurs potrwa do 30 maja.

 

Informacji udziela

Piotr Komorowski
Consultant
Q&AConsulting

+ 48 61 852 58 49 t
+48 69 44 75 305 m
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o SALES LINK:

SALES LINK  jest strukturą organizacyjną  agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska. \SALES LINK  funkcjonuje w ramach struktury TEQUILA\Polska jako niezależny brand od 2004 realizując projekty field marketingowe, wykorzystując działania i narzędzia pozwalające na bezpośrednią prezentację produktu lub marki konsumentowi i wywołanie u niego impulsu zakupowego. \SALES LINK współpracuje również przy kompleksowych kampaniach z TEQUILA/Polska odpowiadając za działania z zakresu marketingu terenowego.
W portfolio \SALES LINK znajdują się takie marki jak: Tyskie, Burn, Colgate, Knorr, Nivea, Axe, Żubr, Empik i inne.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.