Artykuł Sales Link dalej z Bridgestone napisany przez dnia 26 luty 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: SALES LINK, Bridgestone, TBWA PR.

Sales LinkAgencja field marketingowa SALES LINK już kolejny rok będzie współpracowała z marką Bridgestone-największym na świecie producentem opon i wyrobów gumowych.Agencja prowadzi program biznesowy dla Bridgestone, obejmujący między innymi obsługę serwisu internetowego dedykowanego partnerom firmy, akcje sprzedażowe, szkolenia oraz eventy i wydarzenia specjalne.

W zeszłym roku SALES LINK zorganizował wiele wydarzeń specjalnych dla swojego współpracownika.  Agencja odpowiadała bowiem m.in. za organizację wyjazdu dla partnerów firmy do Finlandii, przygotowanie konwencji dealerów opon dla pojazdów ciężarowych i osobowych, a  także  cyklów eventów w sześciu polskich miastach promujących ekologiczną i bezpieczną jazdę.  Dodatkowo dla Bridgestone agencja wyprodukowała ponad 160 ton śniegu, aby we wrześniu możliwa była organizacja promocji nowych opon zimowych. Uczestnicy eventu mogli w pełni przekonać się, jak zachowuje się samochód jeżdżący po śniegu na zimowych i letnich oponach.

Współpraca z SALES LINK w 2011 utwierdziła nas w przekonaniu, że zaufaliśmy odpowiedniemu partnerowi. Agencja nigdy nas nie zawiodła, pracowała z ogromnym zaangażowaniem, a  co najważniejsze, rozumiała nasze cele biznesowe. Rozpoczynamy właśnie trzeci rok współpracy. Mam nadzieję, że będzie on równie udany jak dwa minione- podsumował Sergejs Pusnakovs, General Manager Bridgestona Sales Polska.

Wszystkie działania SALES LINK prowadzone dla Bridgestone miały na celu budowanie długotrwałych relacji marki z otoczeniem biznesowym. Agencja pracuje dla marki od początku 2010 roku.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.