Artykuł Soczysta Marka Narodowa napisany przez dnia 13 marzec 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: moderator, branding narodowy, psycholog, psychoterapia.

W sobotę 17 marca 2012 roku odbędzie się konferencja "Soczysta marka narodowa, czyli jak ugryźć temat brandingu państw" - organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej "Moderator". Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego gościć będzie wybitnych naukowców, specjalistów i najlepszych ekspertów zajmujących się tematyką brandingu narodowego.

Całodniowa konferencja dotyczyć będzie praktyki i teorii budowania marki narodowej. Studenci oraz inne osoby zainteresowane brandingiem narodowym będą mogły dowiedzieć się jakie są jego narzędzia, jak stworzyć dobrą markę narodową, a także jak zbudować skuteczną kampanię promocyjną. Przeanalizowane zostaną przykłady Polski ( w kontekście Euro 2012) ale także innych państw. W ramach konferencji odbędzie się również panel dyskusyjny przy udziale ekspertów i dziennikarzy.

Pośród zaproszonych prelegentów są m.in. dr Marta Hereźniak, autorka książki " Marka narodowa. Jak skutecznie budować wizerunek i reputację kraju"; dr Marta Ryniejska-Kiełdanowicz, specjalista w zakresie PR-u i komunikowania międzynarodowego oraz dr Adam Mikołajczyk-prezes Zarządu Fundacji Best Place - Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc. Honorowy patronat nad konferencją objęła Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska".


Reklama: Psychoterapia Bydgoszcz.


Konferencja " Soczysta marka narodowa" to znakomita i cenna inicjatywa. To fantastycznie, że ten ważny i aktualny temat został podjęty przez młodych ludzi,  których pasja i zaangażowanie mają szanse poszerzyć grono profesjonalistów w dziedzinie  brandingu narodowego - mówi dr Marta Hereźniak. Euro 2012 to dla Polski szansa,aby stać się szanowaną i rozpoznawalna marką. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby tej szansy nie wykorzystać. Markowe kraje korzystają z premii wizerunkowej, która daje im przewagę konkurencyjną w wymiarze gospodarczym, społecznym i politycznym oraz sprawia, że kraj i jego szeroko rozumiane produkty są pożądane i cenione przez turystów, inwestorów, konsumentów i międzynarodową opinię publiczną - dodaje.

Branding narodowy to dziedzina stosunkowo nowa i mocno interdyscyplinarna. Na początku jej rozwoju najsilniejszy nacisk kładziony był na aspekt marketingowo-promocyjny. Obecnie nation branding ewoluuje zdecydowanie bardziej w kierunku public diplomacy i public affairs -komunikacja marketingowa sama w sobie nie jest w stanie wykreować marki narodowej - mówi dr Adam Mikołajczyk.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.