Artykuł Kobieca ciekawość zaspokojona dzieki Redd`s napisany przez dnia 19 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Redd's, Monika Wojtanek.

Monika Wojtanek

Dzięki Redd`sowi Monika zaspokoiła swoją ciekawość - wydała tomik z twórczością swojego dziadka. Latem tego roku ponad siedem tysięcy młodych Polek wzięło udział w konkursie Redd`s i zdradziło, co ciekawi je najbardziej. W wyniku burzliwych obrad jury i głosowania internautów zwyciężczynią została Monika Wojtanek z Wadowic. W nagrodę Redd`s zaspokoił jej ciekawość oraz spełnił największe marzenie – właśnie ukazał się tomik z twórczością nieżyjącego już Adama Deca, dziadka Moniki.

Monika Wojtanek

"Chciałabym spełnić największe marzenie mojego dziadka – wydać książkę z wierszami i piosenkami, które pisał przez całe życie (..). Ciekawi mnie mina babci, kiedy otrzyma pierwszy egzemplarz książki" – napisała Monika. To właśnie ta ciekawość zwyciężyła w konkursie Redd’s. W listopadzie ukazał się tomik z twórczością dziadka Moniki, Adama Deca, zatytułowany „Spacerkiem po Wadowicach”. – Od czasu przyjazdu do Wadowic dziadziuś mocno związał się z miastem i jego mieszkańcami.  Udzielał się m.in. jako nauczyciel muzyki, założyciel kapeli podwórkowej „Wadowickie Chłopaki”, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci czy kierownik Chóru Frydrychowice. Był twórcą ponad 400-stu utworów. Wiem, że wydanie książki było jednym z jego największych marzeń. Bardzo się cieszę, że udało się je spełnić i że jego "słowa sercem pisane" będą mogły służyć kolejnym pokoleniom – mówi Monika.

Monika Wojtanek (2)

Zgłoszone w konkursie ciekawości dotyczyły głównie dalekich, intrygujących, a czasami również niebezpiecznych podróży. Młode Polki okazały się bardzo odważne – ciekawość wielu z nich związana była ze sportami ekstremalnymi, takimi jak skoki ze spadochronem, bungee, czy jazdą szybkim samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym. W konkursie pojawiły się także ciekawości związane z twórczą stroną kobiecej natury. Wiele młodych kobiet w Polsce marzyło o nakręceniu własnego filmu czy wydaniu tomiku poezji. Zwycięska „ciekawość” mogła być jednak tylko jedna…

Do konkursu Redd`sa zgłoszonych zostało ponad siedem tysięcy ciekawości. Spośród nich jury, w którym zasiadły m.in. członkinie Ambasady Ciekawości Redd`s – Olga Frycz, Zuzanna Ziomecka oraz Karolina Gliniecka – wybrało dziesięć. Ostatecznie to internauci zagłosowali na najbardziej interesującą, ich zdaniem, ciekawość.Monika Wojtanek i jej babcia

Konkurs to tylko jedna z inicjatyw podjętych przez Ambasadę Ciekawości Redd`s. Kolejną było badanie kobiecej ciekawości, które na zlecenie marki Redd`s przeprowadza instytut badawczy TNS OBOP. Raport Ciekawości Redd`s 2011 odpowiedział m.in. na pytania - czym jest kobieca ciekawość, jak współczesne Polki rozumieją i interpretują to pojęcie, jak ciekawość wpływa na życie kobiet i co ją warunkuje? W badaniu wzięły udział Polki w wieku 18-35 lat. Projekt badawczy łączył metodologię badań jakościowych i ilościowych oraz składał się z 3 etapów: forów internetowych, badania ilościowego oraz blogów. Nad koncepcją czuwał socjolog, dr Tomasz Sobierajski. Było to pierwsze badanie ciekawości wśród kobiet, przeprowadzone w Polsce.

Film opowiadający historię Moniki i jej ciekawości:

www.facebook.com/Redds

***

Redd’s

Marka Redd’s jest stabilnym liderem w segmencie piw smakowych w Polsce. Silna pozycja marki jest efektem zmian, jakie miały miejsce w 2006 roku. Marka wprowadziła wtedy kilka istotnych innowacji: odświeżyła opakowania, komunikację oraz wprowadziła nowy wariant smakowy (Redd’s Sun). W 2007 roku marka Redd’s odnotowała 21% wzrost sprzedaży, stając się liderem kategorii piw smakowych.

Redd’s dostępny jest w trzech wariantach smakowych trafiających w różne potrzeby i gusty odbiorców:

  • Redd's Apple: wprowadzony do portfela Kompanii Piwowarskiej w lipcu 2000. Wywodzi się z Republiki Południowej Afryki, gdzie piwa z aromatem owocowym są produktami wysoko cenionymi ze względu na swoje głęboko orzeźwiające właściwości. Redd`s Apple to wyjątkowo orzeźwiający smak zielonych jabłek.
  • Redd's Red: wprowadzony do portfela Kompanii Piwowarskiej w październiku 2004. To połączenie tradycyjnego piwa z sokiem malinowym. Jest to doskonała alternatywa dla osób lubiących piwo z sokiem. Redd's Red to wyjątkowe piwo o klarownym, delikatnie czerwonym zabarwieniu i malinowym zapachu, produkowane z naturalnie warzonej bazy piwnej z dodatkiem specjalnie przygotowanej zaprawy malinowej. Redd`s Red to wyjątkowa kombinacja charakterystycznej piwnej goryczki z kuszącym smakiem malin.
  • Redd's Sun: wprowadzony do portfela Kompanii Piwowarskiej w kwietniu 2006.  To piwo o smaku cytrusowym. Redd`s Sun to promienie słońca ukryte w butelce. Doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. To piwo o smaku cytrusowym jest doskonałą oferta dla amatorów egzotycznych owoców i niebanalnych wrażeń smakowych. To kombinacja piwa  (97%) i cytrusowej  owocowej zaprawy (3%).

Kompania Piwowarska – Lider branży piwowarskiej w Polsce

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa - m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną nastawioną na walkę z wykluczeniem społecznym na tle ubóstwa oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu. Wielkość sprzedaży  osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2011 r. wyniosła 14,1 mln hektolitrów piwa.

SABMiller – jeden z największych na świecie producentów piwa

Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa - SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2011 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 28,3 mld USD oraz wypracował zysk brutto (EBITA) w wysokości 5 mld USD. SABMiller plc jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Johannesburgu.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.