Artykuł Żurawina Owocowa Rozkosz - Scandic Food napisany przez dnia 20 marzec 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: żurawina, Owocowa Rozkosz, Scandic Food, mięso, pasztet, ser.

Żurawina - Owocowa Rozkosz

Czy wiesz, że owoce leśne mogą urozmaicić nie tylko desery czy słodkie wypieki ale także dania obiadowe? Szczególnie podczas przygotowań do Wielkanocy warto pomyśleć o wyjątkowej, wykwintnej pozycji w menu, którą może być pieczone, czy duszone mięso wzbogacone i doprawione Żurawiną marki Owocowa Rozkosz.

ŻURWINA Owocowa Rozkosz to dokładnie wyselekcjonowane owoce, zamknięte w zgrabnym słoiczku, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do dań słodkich, deserów, ciast, wszelkiego rodzaju mięs, a także serów i pasztetów, czyniąc z nich wyszukaną potrawę czy przekąskę. Choć do niedawna żurawina kojarzyła się zazwyczaj z wykwintnymi restauracjami, dziś już każdy może odkrywać jej możliwości w zaciszu domowej kuchni, wprowadzając w ten sposób do menu niebanalny i wykwintny dodatek.

Warto wiedzieć, że te niepozorne owoce zawierają w sobie całkiem sporo witaminy C, witamin z grupy B oraz minerałów – wapnia, sodu, magnezu czy potasu. Żurawina Owocowa Rozkosz nie zawiera barwników, dlatego możemy być pewni, że dbamy nie tylko o podniebienia, ale też o zdrowie najbliższych. Żurawina wyprodukowana została w Polsce. Producent oferuje żurawinę w ozdobnych słoiczkach o gramaturze 300 g w sugerowanej cenie detalicznej ok. 5 zł.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.