W jaki sposób digitalizacja zmienia ludzkie życie i jak przyszłe trendy mogą wpłynąć na produktywność? Zainspiruj się doświadczeniami międzynarodowych ekspertów biznesu podczas konferencji MIT Sloan Management Review Polska.

grafika_Konferencja_MIT.jpg

O tym, jak budować przewagę konkurencyjną dzięki wykorzystywaniu nowych technologii, nowoczesnym stylom zarządzania i innowacyjnym sposobom myślenia w działaniach naprawczych, podczas konferencji online 27 maja opowiedzą m.in. najwięksi światowi eksperci z Massachusetts Institute of Technology:

  • Trish Cotter, dyrektor zarządzająca Martin Trust Center na MIT Entrepreneurship podzieli się z uczestnikami tajnikami „Energy Leadership”.
  • Alex „Sandy” Pentland, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie obliczeń, który znajduje się na liście 7 najbardziej wpływowych naukowców zajmujących się danymi, poruszy temat odkryć w zakresie wykorzystania danych oraz sztucznej inteligencji w systemach obywatelskich i rządowych.
  • Michael A. Cusumano, profesor zarządzania SMR i prodziekan MIT Sloan School of Management zdradzi, jakie są najlepsze praktyki w budowaniu biznesów platformowych.
  • Edward B. Roberts, profesor zarządzania technologią i założyciel Centrum Przedsiębiorczości MIT, zainspiruje uczestników historiami wprowadzania na rynek przełomowej nauki i technologii, a także przedstawi kulturę współpracy, w której rozwinęła się przedsiębiorczość na MIT.
  • Jonathan Miller, CTO w Airbus Ventures i członek MIT Innovation Initiative, odkryje tajniki myślenia systemowego i  zdradzi jak ułatwić życie „Future You”.

Dołącz do wydarzenia 27 maja i przekonaj się, jak możesz wdrożyć w swojej firmie technologie, które  mają realny wpływ na Twój biznes.

grafika_Konferencja_MIT_1080x1080.png

Zapisy na wydarzenie na stronie organizatora: https://konferencjaonline.mitsmr.pl/.

Więcej infoirmacji na stronie z wydarzeniami online: https://telestudent.pl/wydarzenia/mit-sloan-management-review-polska-conference.


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.