Artykuł Agnieszka Kosik Bizneswomen Roku w kategorii Korporacja napisany przez dnia 26 luty 2016.

SukcesPisanySzminka.pngCEO domu mediowego MediaCom Warszawa została laureatką konkursu Sukces Pisany Szminką w kategorii Korporacja. Podczas wczorajszej gali ogłoszono wyniki konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Jedną ze zwyciężczyń VII edycji tego konkursu została Agnieszka Kosik, CEO MediaCom Warszawa. Agnieszka startowała w kategorii Korporacja.

 

- Bardzo gratuluję Agnieszce tej nagrody i jestem pewien, że w pełni na nią zasłużyła. Obecne wyniki i pozycja MediaComu pokazują, że jest to właściwa osoba na odpowiednim miejscu – mówi Jakub Kossut, COO w MediaCom Warszawa.

- Tej nagrody nie zdobyłabym nigdy bez mojego zespołu. Mam ogromną przyjemność pracować z wyjątkowymi ludźmi. Bardzo im dziękuję za wsparcie i motywację – mówi Agnieszka Kosik, CEO MediaCom Warszawa.

Agnieszka z domem mediowym MediaCom związana jest od 2003 r. Początkowo pełniła stanowisko dyrektora zarządzającego, a od 2008 – CEO tej spółki. W tym czasie MediaCom Warszawa stał się jedną z największych agencji mediowych na polskim rynku. Sukcesy domu mediowego zostały docenione m.in. przez magazyn „Media i Marketing Polska”, który czterokrotnie przyznał tytułu Domu Mediowego Roku, w tym trzykrotnie pod rząd (jako jedyny dom mediowy w kilkunastoletniej historii tego rankingu). MediaCom jest jedną z najbardziej nagradzanych agencji. Za zrealizowane akcje reklamowe zdobył szereg nagród, zarówno za najbardziej efektywne kampanie (pokazujące wysoki wzrost z inwestycji – ROI), jak i te najbardziej kreatywne. W portfolio nagród MediaCom są m.in.  47 x EFFIE, 40x Innovation Awards Media Trendy; 7x Mixx Awards; 3x KREATURA 2015, w tym Grand Prix.

Bizneswoman Roku to pierwszy ogólnopolski i jedyny biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od kilku lat honorowane są kobiety realizujące ambitne projekty zawodowe.

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut Roku, Działalność na Rzecz Kobiet, wyróżnienie specjalne – „Kobieta w Nowych Technologiach”. Przewodniczącą jury jest dr Irena Eris.

W tegorocznej edycji nagrody zdobyły także m.in.:

  • Olga Malinkiewicz, założycielka Saule Technologies (kategoria Debiut Roku),
  • założycielki firmy Phenicoptere – Monika Żochowska i Ewa Dudzic (Moja Firma),
  • Martyna Wójtowicz, właścicielka firmy Flash (wyróżnienie w kategorii Moja Firma),
  • Karolina Cikowska i Van Anh Dam,  pomysłodawczynie Girls Code Fun (Działalność na Rzecz Kobiet).

Tytuł Bizneswoman Publiczności zdobyły założycielki firmy Phenicoptere.

Nagrodę specjalną „Kobieta w Nowych Technologiach” wręczono Karolinie Cikowskiej i Van Anh Dam.

Więcej informacji na temat nagrody dla Agnieszki Kosik oraz wywiad na stronie: http://sukcespisanyszminka.pl/korporacja-agnieszka-kosik/


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.