Artykuł QUISMA Polska zatrudnia nowego Dyrektora Zarządzającego napisany przez dnia 08 luty 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: QUISMA, GROUPM, Magdalena Mulenga.

QuismaWarszawa, luty 2012 – firma QUISMA, partner GroupM w Polsce, zatrudniła nową osobę na stanowisko dyrektora polskiego oddziału. Magdalena Mulenga dołącza do zespołu, który aktualnie zatrudnia 12 osób. Zakres obowiązków nowej dyrektor obejmuje business development, w tym: rozwój usług firmy, działania nowobiznesowe i wzmocnienie aktualnych relacji klienckich. Mulenga będzie również odpowiedzialna za launch nowej platformy Quisma na polskim rynku oraz za komunikację oferty firmy QUISMA z zakresu performance marketing, rozwiązań w ramach reklamy digital, dzięki którym reklamodawca płaci jedynie za ustalony efekt.

Magdalena MulengaMagdalena Mulenga poprzednio pracowała jako Client Leadership Director w Mindshare Polska, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie zespołem oferującym usługi mediowe full service – zarówno offline jak i digital - dla takich klientów jak m.in.: IBM, Motorola, HSBC, Foodcare, TM Toys.

Wieloletnie doświadczenie Mulengi w pracy w agencji mediowej uzupełni zespół QUISMY o nowe kompetencje. Celem firmy jest osiągnięcie pozycji wiodącego podmiotu performance marketingu w Polsce. „Dzięki doświadczeniu w wielokanałowym planowaniu mediów, rozumiem, jakie przełożenie mają media na sprzedaż. Sądzę, że mam unikalną możliwość zadbać o to, żeby performance marketing stał się integralną częścią strategii mediowych naszych klientów” – mówi Mulenga.

Ronald Paul, CEO QUISMA: „Cieszymy się, że Magdalena Mulenga dołączyła do naszego zespołu, znaleźliśmy lokalnego eksperta, który zadba o kontynuację dotychczasowych sukcesów firmy na polskim rynku. Z naszym stabilnym i wciąż rosnącym zespołem oraz z nową platformą QUISMA (QMP) jesteśmy gotowi na nowe rynkowe wyzwania. Jesteśmy przekonani, że rok 2012 będzie rokiem dalszego rozwoju i dalszych sukcesów.

O QUISMA

QUISMA to wiodąca agencja marketingowa online w Niemczech. Przedsiębiorstwo z siedzibą główną w Monachium utworzone zostało w 2001 roku przez obecnych przedstawicieli zarządzających, Ronalda Paul i Normana Nötzold, a w marcu 2007 roku włączono je do GroupM (Maxus, MEC, MediaCom, Mindshare i Kinetic).

Spektrum dokonań obejmuje wszystkie działy performance marketing – począwszy od PPC i SEO poprzez affiliate marketing i reklamę banerową w rozliczeniu za efekt aż do optymalizacji konwersji i marketing intelligence. QUISMA oferuje ekspertyzy jako największy cyfrowy usługodawca z połączeniem do klasycznego portalu planowania mediów. W QUISMA w Monachium, Düsseldorfie, Frankfurcie nad Menem, Wiedniu, Zurychu, Amsterdamie i Warszawie zatrudnionych jest ponad 120 pracowników obsługujących znanych krajowych i międzynarodowych klientów jak Expedia, PUMA, Coca-Cola, DELL lub Targobank.

O GROUPM

GroupM to największa na świecie grupa mediowa skupiająca domy mediowe należące do WPP: Maxus, MEC, MediaCom, Mindshare. Głównym jej celem jest wsparcie domów mediowych WPP w obszarze klientów, akcjonariuszy oraz współpracowników. GroupM funkcjonuje jako partner kooperacyjny dla ww. domów mediowych m.in. w obszarze performance marketingu, wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację kontentu, rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych oraz marketingu sportowym, a także obsługę operacji finansowych spółek.
Wszystkie agencje–córki GroupM są aktywne na całym świecie i zajmują czołowe pozycje w swojej branży na rynkach lokalnych. GroupM wykorzystuje swój potencjał rynkowy i kapitał własności intelektualnej wspierając innowacje i rozwój nowych kanałów komunikacji dla zapewnienia korzyści klientom jak również firmom zrzeszonym w GroupM.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.