Artykuł ZTE Poland podpisała długoterminową umowę z agencją 4 Publicity napisany przez dnia 17 styczeń 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: ZTE, ZTE Poland, 4 Publicity, Karolina Dzienia.

Karolina DzieniaFirma ZTE Poland, producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, ma przyjemność poinformować, że z dniem 01.01.2012 przedłuża współpracę z agencją 4 Publicity.

- W 2012 roku skoncentrujemy się na efektywnej współpracy  z 4 Publicity w celu  zbudowania świadomości naszej marki w Polsce i umocnienia pozycji firmy na rynku. Chcemy zaznaczyć, iż oferujemy nie tylko telefony, tablety i modemy, ale jednocześnie jesteśmy liderami w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Czas najwyższy, by międzynarodowa marka naszej korporacji, która  jest od dawna rozpoznawalna w Europie, zaistniała szerzej na rynku polskim przy pomocy wspólnych działań z agencją 4 Publicity – powiedziała Karolina Dzienia, PR Specialist w ZTE Poland.

Na mocy podpisanej umowy agencja 4 Publicity zobowiązała się do prowadzenia działań o charakterze media relations. Do jej zadań należało będzie realizowanie strategii komunikacji marketingowej przygotowanej dla firmy ZTE Poland. Umowa obowiązuje do końca roku 2012.

- Marka ZTE jest obecna na polskim rynku od 2005 roku. Po latach budowania swojej pozycji wśród firm z branży telekomunikacyjnej, firma ZTE Poland zdecydowała się powierzyć działania public relations doświadczonej agencji. Jesteśmy przekonani, że nasze przemyślane rozwiązania przyczynią się do zwiększenia świadomości marki ZTE na wymagającym rynku IT – powiedział Michał Walter, koordynator PR w 4 Publicity.

ZTE Poland jest firmą, która bardzo szybko zaznacza swoją pozycję na polskim rynku. W Europie Wschodniej Polska jest czołowym krajem, w którym ZTE prowadzi swoją działalność. Oprócz ciągłego rozwoju technologicznego, firma angażuje się w działalność charytatywną, przed świętami przekazała prezenty wychowankom Domu Dziecka w Chotomowie.

ZTE

ZTEZTE – jest globalnym producentem i dostawcą nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych. Produkty ZTE są obecne w ponad 140 krajach. Poprzez odpowiednią strategię marketingową, różnicowanie produktu, budowanie przewagi cenowej, zarządzanie własnością intelektualną oraz optymalne zarządzanie kadrami, ZTE wypracowała trwałą współpracę z ponad 500 operatorami na całym świecie. Oprócz systemów telekomunikacyjnych, firma ZTE oferuje między innymi telefony komórkowe i modemy. Obecnie ZTE zatrudnia około 62 000 pracowników, z czego 10 000 z nich pracuje w 107 przedstawicielstwach na całym świecie. Więcej na stronie: www.zte.com.cn; www.ztepoland.pl


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.