Różne

52% Polaków chciałoby w przyszłości móc częściej korzystać z pracy zdalnej, wynika z najnowszego raportu Cushman & Wakefield pt. „Workplace Ecosystems of the Future”. Światowym liderem pod tym względem jest Hiszpania, gdzie 82% pracowników liczy na zwiększenie możliwości pracy zdalnej.

Ponad połowa pracowników w Polsce oczekuje zwiększenia możliwości pracy zdalnej w przyszłości

Czy biuro jest niezbędne do funkcjonowania firmy? Wnioski eksperta Cushman & Wakefield. Wbrew temu, co przewidywali eksperci, zmiany stylu pracy, które dotknęły większość pracowników na świecie, nie były wywołane rozwojem technologii. Rozprzestrzeniająca się światowa pandemia sprawiła, że niemalże z dnia na dzień większość firm wprowadziła model pracy zdalnej lub hybrydowej. O tym, jak przedsiębiorstwa i pracownicy poradzili sobie ze zmianą oraz jakie oczekiwania i potrzeby ukształtowała nowa sytuacja mówi szef działu Workplace Strategy w Cushman & Wakefield, Aleksander Szybilski.

Czy biuro jest niezbędne do funkcjonowania firmy?

Wydawnictwo Smak Słowa przygotowało dla swoich czytelników bogatą ofertę nowości i premier na jesień 2019. Zostaną zaprezentowane podczas odbywającego się w Sopocie, w dniach 25-26 października 2019, Festiwalu Książki Psychologicznej, którego wydawnictwo jest organizatorem. Poniżej lista obowiązkowych pozycji, idealnych nie tylko na zbliżające się jesienne wieczory.

Premiery wydawnictwa Smak Słowa na Festiwalu Książki Psychologicznej w Sopocie

Jak dbać o swoje narty? Do rozpoczęcia sezonu zimowego zostało bardzo niewiele czasu. Właśnie teraz zbliża się odpowiedni moment, aby zadbać o swoje narty, które warto utrzymywać w jak najlepszej formie przez cały rok. Kompleksowy serwis jest kluczem do ich długowieczności, niezależnie od tego, jakie umiejętności posiadamy. Ponadto, jazda na nartach jest zdecydowanie bardziej bezpieczna, jeśli sprzęt jest w dobrej kondycji.

www.ONA24.eu - portal marketingowy i informacyjny. Skupiamy społeczność interesującą się marketingiem, PR, MLM, telemarketingiem, gospodarką i finansami. Znajdziesz u nas szkolenia, książki, informacje branżowe i gospodarcze.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: https://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.